Botoks na włosy za 3,5 zł? Tak, to możliwe. Dzięki tym domowym sposobom uzyskasz efekt jak z salonu!

Profesjonalny zabieg botoksu na włosy z salonu to koszt około 300 zł. Nie każdego stać na taki wydatek. Jeżeli chcesz wykonać go samodzielnie w domu, bez większego wydatku jest to możliwe! Potrzebne produkty możesz mieć już w domu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zabieg botoksu na włosy ma wiele zalet i jest aktualnie jednym z najpopularniejszych. Jego popularność może być spowodowana tym, że Efekty jego wykonania widać od razu. Włosy są gładkie lśniące i zdrowsze. Zabieg taki możemy jednak wykonać w domu samodzielnie bez wydawania fortuny.

Zobacz wideo Marina pokazuje, jak dba o włosy

Botoks na włosy: jakie efekty przynosi ten wykonany w salonie fryzjerskim?

Botoks na włosy to profesjonalny zabieg fryzjerski poprawiający kondycję włosów. Przynosi bardzo spektakularne  efekty tak naprawdę od razu po jego wykonaniu. Głównym jego celem jest wygładzenie łuski włosa. Po takim zabiegu włosy stają się błyszczące, zdrowe i wygładzone.

Domowe sposoby na botoks na włosy: potrzebne produkty masz już w domu

Istnieje wiele skutecznych sposobów poprawiających wygląd włosów w domowych warunkach. Jeden z nich jednak działa wyjątkowo i zdecydowanie jego efekty można porównać z botoksem na włosy. Mówimy tu o dobroczynnym działaniu aloesu. Jest to świetną substancją nawilżającą, która dodatkowo zatrzymuje wilgoć we włosach. Ponadto rozpuszcza się w wodzie i łatwo usuwa się z włosów. Dlatego warto stosować maseczkę z aloesu na włosy, gdyż świetnie je wygładzi, odżywi i nabłyszczy.

Maseczka na włosy z aloesu: jak ją przygotować?

Maseczki z aloesu wygładzi włosy i je odżywi. Efekt stosowania bardzo przypomina botoks na włosy. Jak zrobić taką maseczkę?
Wystarczy połączyć 3 łyżki żelu z aloesu z 2 łyżkami soku z cytryny. Maskę nakładamy na włosy i skórę głowy, i pozostawiamy na 30-40 minut. Po tym czasie myjemy włosy. Tę maseczkę z aloesu na włosy warto stosować 2 razy w tygodniu.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: