Sharon Stone skończyła 64 lata i dalej zachwyca urodą. Fani: "Nieprawdopodobne"

Choć Sharon Stone od lat 80. działa w show-biznesie, większość kojarzy ją przede wszystkim z kultowej roli w filmie "Nagi Instynkt". W tym roku aktorka obchodziła 64. urodziny, a zdjęciami, które publikuje na Instagramie, nieustannie zaskakuje internautki oraz internautów. Jak teraz wygląda?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazdy w dzieciństwie. Rozpoznacie wszystkie?

Sharon Stone jest jedna z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorek, która międzynarodową sławę zyskała przede wszystkim za sprawą roli w "Nagim instynkcie". W 1995 roku magazyn "Empire" wybrał ją jako jedną ze stu najseksowniejszych gwiazd w historii filmu. W październiku 1997 znalazła się natomiast w gronie stu najlepszych gwiazd filmowych wszech czasów.

Początki kariery Sharon Stone

Sharon Stone urodziła się w 1958 roku w miasteczku Meadville. Do szkoły podstawowej w wieku pięciu lat, a już dziesięć lat później rozpoczęła studia na Uniwersytecie w Pensylwanii (jest znaną członkinią Mensy - jej IQ wynosi 150). W trakcie studiów zdobyła tytuł Miss Hrabstwa Crawford, dzięki czemu została kandydatką do konkursu Miss Pensylwanii. Później przeprowadziła się do New Jersey, a w 1977 roku podpisała swój pierwszy kontrakt z nowojorską agencją Forda. Mieszkała także w Paryżu i Mediolanie, jednak ostatecznie zdecydowała się rozpocząć karierę aktorską.

 

"Nagi instynkt" oraz problemy zdrowotne

To właśnie rola w filmie "Nagi instynkt" Paula Verhoevena z 1992 r. sprawiła, że Stone stała się międzynarodową gwiazdę, a kultowa scena z przesłuchania znana jest chyba każdemu. Po latach na jaw wyszły jednak ciemne strony tej produkcji. O kulisach nagrywania tej sceny aktorka opowiedziała w autobiografii "The Beauty of Living Twice". Sharon Stone wyznała, że tuż przed wejściem na plan osoba z produkcji podeszła do niej i powiedziała, żeby zdjęła majtki obiecując, że widzowie nic nie zobaczą. Kiedy jednak zaproszono ją na pokaz filmu, w pokoju "pełnym ludzi, którzy nie mieli nic wspólnego z projektem", okazało się coś zupełnie innego.

Zobaczyłam moją waginę, długo po tym, jak powiedziano mi: Niczego nie będzie widać, chcę tylko, żebyś zdjęła majtki, ponieważ biel odbija światło, ale my wiemy, że je masz

- wspominała. 

 

Po pokazie podobno spoliczkowała reżysera, a później wyszła i skontaktowała się z prawnikiem. Reżyser miał jednak poinformować ją, że nie ma w tej kwestii nic do gadania. - Jaki wybór mogłam mieć? Myślałam i myślałam, aż zdecydowałem się pozwolić na tę scenę w filmie. Dlaczego? Bo to było poprawne dla filmu i dla postaci. I dlatego ostatecznie to zrobiłam - wyjaśniła po latach. W 2001 r. Sharon Stone doznała krwotoku podpajęczynówkowego, czyli udaru spowodowanego krwawieniem na powierzchni mózgu. Ze względu na pobyt w szpitalu oraz stan swojego zdrowia, aktorka postanowiła zrobić sobie przerwę od show-biznesu do 2003 roku.

Życie prywatne i liczne romanse Sharon Stone

Sharon Stone dwukrotnie była mężatką. W 1984 r. poślubiła Michaela Greenburga, jednak rozwiodła się z nim po trzech latach małżeństwa. Na przestrzeni lat głośno było w mediach o jej licznych romansach. Plotkowano, że spotykała się m.in. z Księciem Monako Albertem, Davidem Duchovnym, Billem Clintonem czy Michaelem Douglasem. W 1998 r. wyszła za Phila Bronsteina, z którym mają trzech adoptowanych synów. Rozwiedli się w 2004 r. Po rozstaniu z mężem była w kilku związkach, w tym z młodszym o 13 lat Davidem DeLuisem.

64. urodziny Sharon Stone

10 marca 2022 roku aktorka skończyła 64 lata. Gwiazda aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, dzieląc się wybranymi momentami ze swojego życia. Patrząc na publikowane przez Sharon Stone zdjęcia można śmiało stwierdzić, że upływający czas jest dla niej bardzo łaskawy. Aktorka wygląda fenomenalnie i regularnie zaskakuje swoje fanki oraz fanów.

Te nogi!
Zjawiskowa jak zawsze
Nieprawdopodobne
Niesamowita kobieta
Piękniejsza niż kiedykolwiek

- komentują.

 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: