Kim jest nowy mąż Ludmiły Putin? Mężczyzna jest młodszy od niej o 18 lat

Kilka lat temu Ludmiła ponownie wyszła za mąż. Jej wybranek to młodszy od niej o 18 lat Artur Oczeretny. Para mieszka obecnie w południowo-wschodniej Francji.

Więcej ciekawych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Zobacz wideo

Ludmiła Aleksandrowna była żoną Władimira Putina przez trzydzieści lat. Kobieta nie lubiła roli pierwszej damy. Podobno przeszkadzała jej nieobecność męża w domu, a także zainteresowanie mediów.

"To była nasza wspólna decyzja"

Z czasem małżeństwo zaczęło przeżywać poważny kryzys. Ostatecznie w 2009 oku Władimir i Ludmiła przestali pokazywać się publicznie razem. 

Para rozwiodła się w 2013 roku. - To była nasza wspólna decyzja. Małżeństwo zakończyło się, ponieważ praktycznie się nie widujemy. [...] Ja i Ludmiła zawsze będziemy sobie bliscy - mówił w jednym z wywiadów Putin. Co ciekawe, niedługo po rozwodzie Ludmiła znalazła się w dziesiątce najbardziej wpływowych kobiet rankingu miesięcznika "Forbes".

Kim jest obecny mąż byłej żony Putina?

W 2016 roku Ludmiła wyszła ponownie za mąż. Jej wybrankiem był młodszy od niej o 18 lat Artur Oczeretny - szef Centrum Rozwoju Relacji Interpersonalnych. Co istotne, Ludmiła zaczęła posługiwać się nazwiskiem nowego męża. Para zamieszkała w południowo-wschodniej Francji w eleganckiej willi z 1927 roku. 

Niedawno w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że na bramie wjazdowej na teren posiadłości pojawił się napis "chwałą Ukrainie" oraz ukraińska flaga. Jednak nie wiadomo, gdzie w tym czasie była Ludmiła oraz jej drugi mąż.

Więcej o: