Kasia z 13 Posterunku ma już 47 lat! Czym zajmuje się Aleksandra Woźniak i jak teraz wygląda?

Serialowa Kasia z 13 Posterunku zrezygnowała z aktorstwa. Jak dziś wygląda i co robi Aleksandra Woźniak? Okazuje się, że poświęciła się innej pasji. Zdecydowała się pomagać ludziom. Przypominamy, jakie role ma za sobą i za co pokochali ją telewidzowie.

Aleksandra Woźniak zadebiutowała na ekranach w wieku 17 lat. Młoda aktorka wystąpiła w spektaklu pt. „Moje Drzewko Pomarańczowe" w Teatrze Telewizji. Potem jej kariera potoczyła się zawrotnym tempem. W 1993 roku miała już na koncie rolę w adaptacji filmowej "Pożegnanie z Marią" oraz telewizyjnym dramacie "Samowolka". Nowe propozycje spływały do niej regularnie, ale ta która zapadła wszystkim widzom na bardzo długo to rola Kasi w serialu pt.13 Posterunek. Pierwszy polski sitcom pojawił się w telewizji w 1997 roku i był prawdziwą rewolucją w świecie seriali, a sama Woźniak stała się wówczas gwiazdą. Kiedy aktorka postanowiła zrezygnować z aktorstwa i czym aktualnie się zajmuje? 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Aleksandra Woźniak zyskała rozpoznawalność w serialu 13 Posterunek. Kim była Kasia?

W serialu pt. 13 Posterunek Aleksandra Woźniak wcieliła się w rolę Kasi - starszej posterunkowej. Dziewczyna zakochuje się w nowym posterunkowym - Cezarym, który dołączył do reszty policjantów z posterunku na obrzeżach Warszawy. Dziewczyna uśmiechnięta, atrakcyjna i z poczuciem humoru w serialu nie stroniła od adoratorów. Aktorkę Aleksandrę Woźniak również pokochali telewidzowie, nie tylko mężczyźni. Serial był emitowany aż do 2000 roku. Później grała m.in. w serialu "Złotopolscy".

 

Aleksandra Woźniak zrezygnowała z aktorstwa. Teraz niesie pomoc innym ludziom

Na dobre ze szklanym ekranem Aleksandra Woźniak rozstała się w roku 2020, kiedy oznajmiła publicznie że rezygnuje z tej ścieżki życiowej. Jej ostatnia rola miała miejsce w serialu "Barwy Szczęścia". Ulubienica telewidzów postanowiła oddać się całkiem swojej drugiej pasji - psychologii. Aktorka spełnia się w roli psycholożki i psychoterapeutki w jednym z ośrodków w Gdańsku. Specjalizuje się w Borderline. 

Aleksandra Woźniak w 2022 roku wygląda inaczej? Zdaniem niektórych się nie zmieniła

W mediach społecznościowych co jakiś czas "przemykają" aktualne zdjęcia ex-aktorki. Psycholożka niemal się nie zmieniła! Dziś ma 47 lat, ale nadal wygląda fantastycznie i młodo. Na stronie "Znany Lekarz" widzimy jej zdjęcie w charakterystycznym blond kucyku. Taką samą fryzurę ma na zdjęciu z 2020 roku w aplikacji Instagram. W komentarzach nie brakuje komplementów na temat jej urody.

 
 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: