Horoskop dzienny - 17 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 17 marca. Los lubi płatać figle. Chcesz wiedzieć, co przygotował tym razem? Sprawdź koniecznie, co może Ci się przydarzyć w ten czwartek.

Horoskop dzienny – Baran

Nie będziesz potrafiła/potrafił stwierdzić, kto mówi prawdę, a kto stara Ci się mydlić oczy. Postaraj się nie podejmować dzisiaj żadnych ważnych decyzji, bo możesz zrobić coś wbrew sobie, zanim w ogóle zdążysz nad tym pomyśleć. Jeśli musisz dzisiaj koniecznie na kogoś liczyć, licz na siebie.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Możliwe, że czyjś błąd wpędzi Cię dzisiaj w okropne kłopoty. Niestety, nikt z Twojego otoczenia nie będzie dociekać, czy rzeczywiście w tym wszystkim nie było Twojej winy i zdecyduje się Cię potępić. Nie denerwuj się i podchodź do wszystkiego na spokojnie. Prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś staniesz się przypadkowym obserwatorem jakiejś sporej awantury. Nie mieszaj się w konflikt, zwłaszcza że nie dotyczy Cię bezpośrednio, bo to może się dla Ciebie źle skończyć. Lepiej zajmij się swoimi sprawami i pilnuj, by nikt nie pokrzyżował Twoich najbliższych planów.

Runy - co to jest?Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny – Rak

Pora na porządki. W Twoim otoczeniu od dłuższego czasu panuje chaos. Najwyższy czas trochę go uporządkować, bo w przeciwnym razie sama/sam w nim zginiesz. Postaraj się też koniecznie odprężyć, bo stres wybitnie Ci nie służy. Przestań przejmować się tym, co na razie Cię nie dotyczy.

Horoskop dzienny – Lew

Ostatnio praca mocno Cię pochłonęła. Może tym razem zajmij się czymś innym? Koniecznie zrób coś dla siebie. Spróbuj sprawić sobie radość, pobądź ze swoją rodziną, bo jej członkowie powoli zapominają, jak naprawdę wyglądasz. Nie zaniedbuj swoich domowych obowiązków, bo i na tym froncie ostatnio zawiodłaś/zawiodłeś.

Horoskop dzienny – Panna

Niespodziewanie odezwie się do Ciebie ktoś, z kim bardzo dawno się nie widziałaś/widziałeś. Nie wierz jednak we wszystko, co od niej usłyszysz, bo to może narobić Ci poważnych kłopotów. Lepiej czerp wszelkie informacje ze sprawdzonych źródeł. Możliwe, że ta osoba nie chce źle – tylko trochę się pogubiła.

Horoskop dzienny – Waga

Pewien kłopot niespodziewanie stanie się bardzo istotny i mocno zauważalny.  Będziesz starała/starał się go rozwiązać, ale bez powodzenia. Może się jednak okazać, że ktoś, kogo o to nie podejrzewałaś/podejrzewałeś, wstawi się za Tobą i podsunie rozwiązanie, które może okazać się receptą na wszystkie Twoje kłopoty.

Horoskop dzienny – Skorpion

Chociaż w ten czwartek nic nie będzie Ci się chciało, lepiej, jeśli weźmiesz się w garść i postanowisz zrealizować wszystkie plany, jakie sobie wymyśliłaś/wymyśliłeś. To ostatni dzwonek, by w ogóle wprowadzić je w życie – później będzie już za późno.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś będziesz musiała/musiał się trochę pomęczyć, choć nie fizycznie, a umysłowo. Pewna zagadka nie będzie Ci dawała spokoju. Dokonasz wszelkich starań, żeby ją rozwiązać, także kosztem swoich towarzyszy. Nie dziw się, gdy będą Ci to mieli za złe.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ostatnio coś zgubiłaś/zgubiłeś. Zdążyłaś/zdążyłeś już pogodzić się z taką stratą, a tu niespodziewanie Twoja zguba się znajdzie. Mimo wszystko, nie wpadaj w euforię, bo to nie będzie koniec dnia. Możliwe, że w pracy będziesz miała do nadrobienia sporo rzeczy, a także przejmiesz obowiązki kogoś, kto nie poradził sobie ze swoim zadaniem.

Horoskop dzienny – Wodnik

Od pewnego czasu siedzisz jak na szpilkach, bo czekasz na bardzo ważną informację. Niestety, dziś nic już z tego nie będzie. Nie daj się frustracji, bo to w niczym Ci nie pomoże. Spróbuj zająć się innymi sprawami, w tym obowiązkami, bo ostatnio zbyt mocno je zaniedbujesz.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Ryby

Nie wszystko w Twojej pracy dobrze się ułoży. Będziesz miała/miał wrażenie, że wszyscy są przeciwko Tobie, a to, co mówisz, od razu jest krytykowane. Nie możesz dać sobie podciąć skrzydeł. Masz naprawdę dobre pomysły, więc nie daj się tym, którzy po prostu Ci zazdroszczą.

Więcej o: