Ja teraz wygląda Conchita Wurst? Jest nie do poznania! Po długich włosach nie ma już śladu

Austriacka drag queen Conchita Wurst dała się poznać światu podczas Eurowizji w 2014 roku. Zwycięstwo w konkursie zapewniło jej międzynarodową sławę. Jak teraz wygląda? Okazuje się, że artystka w ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę.

Więcej ciekawych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Zobacz wideo Wywiad z Cochitą Wurst:

Conchita Wurst to austriacka piosenkarka i drag queen. Jej wizerunek został stworzony przez Thomasa Neuwirtha w 2011 roku, by walczyć z nietolerancją. Conchita Wurst wygrała w konkursie Eurowizji w 2014 roku śpiewając piosenkę "Rise Like a Phoenix". Dzięki temu stała się inspiracją i ikoną środowisk LGBT. Po wygranej w konkursie drag queen przyznała, że pomysł występowania jako Conchita wziął się z chęci pokazania, że bez względu na wygląd możliwe jest osiągnięcie wszystkiego. Warto wspomnieć, że jej wizerunek sceniczny spotkał z krytyką środowisk konserwatywnych i katolickich.

Ja teraz wygląda Conchita Wurst?

W ostatnich latach słynna drag queen występuje nie tylko jako Conchita, lecz także Tom. Poza tym zaskakuje swoimi metamorfozami. Po Eurowizji 2014 wizerunek artystki kojarzył się przede wszystkim z długimi włosami, brodą, a także strojnymi sukniami. Teraz wygląda zupełnie inaczej.

 

Na Instagramie drag queen często dzieli się nie tylko przeżyciami, przemyśleniami i relacjami z koncertów, lecz także metamorfozami, które przechodzi. Obecnie jej profil obserwuje prawie 400 tysięcy osób. Na najnowszych zdjęciach możemy zobaczyć ją bez wyrazistego makijażu i w krótkich włosach.

 
Więcej o: