Jennifer Lopez pokazała się w bieliźnie. Fani nie mogą wyjść z podziwu: "To niemożliwe!"

Jennifer Lopez podzieliła się na Instagramie zdjęciem z jednej z sesji zdjęciowych, w których ostatnio brała udział. Na fotografi gwiazda zapozowała w bieliźnie, odważnie odsłaniając swoje ciało. Kadr zrobił furorę w sieci, a fani ą pod ogromnym wrażeniem. - Królowa niestarzenia się - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Jennifer Lopez to nie tylko jedna z najpopularniejszych, lecz także najpiękniejszych kobiet show-biznesu. Na koncie ma wiele nagród oraz nominacji za swoją działalność muzyczną, w tym American Music Award oraz MTV Video Music Award, a także dwukrotną nominację do nagrody Grammy. W 2011 roku JLo zdobyła także tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie według magazynu People, a rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą. Choć w tym roku Jennifer Lopez świętować będzie 53. urodziny, nieustannie zaskakuje swoim wyglądem oraz kondycją fizyczną.

Conchita WurstConchita Wurst jest nie do poznania! Po długich włosach nie ma już śladu

Jennifer Lopez pokazała się w bieliźnie. "Królowa niestarzenia się"

Jennifer Lopez aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 198 mln osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Ostatnio opublikowała na swoim profilu zdjęcia z sesji zdjęciowej dla marki Dolce & Gabbana, gdzie zapozowała m.in. w bieliźnie. Fotografie zrobiły prawdziwą furorę w sieci, a post w ciągu jednego dnia polubiono ponad 1,7 mln razy. 

 

Pod postem pojawiły się także tysiące komentarzy od zachwyconych wyglądem JLo fanek i fanów:

Idealna
Niebywale piękna
Ikona
To niemożliwe! Jak ona to robi?
Najpiękniejsza kobieta na świecie
Królowa niestarzenia się
Ben jest ewidentnie najszczęśliwszym żyjącym facetem
Definicja piękna

- czytamy.

Cameron DiazCameron Diaz w szczerym wywiadzie: "Jestem, jak dzikie zwierzę"

Wiele kobiet zastanawia się, co stoi za sekretem fenomenalnego wyglądu Jennifer Lopez. Ona sama mówi, że stoi za tym aktywność fizyczna, nawodnienie, dieta oraz geny. - Nigdy nie miałam botoksu. Nie jestem tego typu osobą. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy to robią, ale to nie dla mnie. Bardziej interesuje mnie naturalne podejście do pielęgnacji skóry - powiedziała w jednym z wywiadów.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: