Kobiety spod tych znaków zodiaku powinny nosić krótkie włosy. Mocne cięcia są dla nich stworzone

Poszczególne znaki zodiaku mogą różnie się prezentować w danych fryzurach. To jak wyglądamy w konkretnej fryzurze, okazuje się, że może mieć związek z posiadanym znakiem zodiaku. Komu pasują krótkie cięcia najbardziej? Te osoby powinny postawić krótsze stylizacje fryzur.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Niektórzy całe życie eksperymentują z rodzajem fryzury, testują nowości modowe i zmieniają kolor. Istnieją również osoby, które nigdy nie robiły wielkich zmian, a w naturalnych włosach czują się najlepiej. Jakie znaki zodiaku powinny postawić na krótsze wersje fryzur? Oto zestawienie trzech znaków, które zdecydowanie najlepiej czują się w krótszych pasmach niż z długimi komykami.

Zobacz wideo Horoskop na marzec - waga

Koziorożec to miłośnik ponadczasowego boba

Osoby spod znaku koziorożca to twardo stąpające osoby i ogromni realiści. Tak jak w życiu, tak też w stylizacjach fryzur nie lubią szaleństw i nowatorskich cięć. Zodiakalne koziorożce stawiają na uniwersalne rodzaje fryzur, czyli boby. Prostota i klasa to synonim tych osób i właśnie w takich włosach czują się najlepiej. Bob idealnie podkreśla rysy twarzy i uwidocznia szyję.

Baran lubi klasykę, czyli dłuższy bob bez szaleństw

Osoby spod znaku barana to pewne siebie, swojego zdania i pełne pasji osoby. Czasami lubią działać impulsywnie pod wpływem emocji. Najlepszą fryzurą dla zodiakalnych baranów będą proste i klasyczne cięcia. Nie lubią oni poświęcać zbyt dużo czasu na stylizację, a long bob jest właśnie strzałem w dziesiątkę. Ponadczasowa fryzura, której nie da się nie lubić.

Skorpion to pewny siebie znak, który stawia na odważne cięcia typu pixie cut

Osoby spod tego znaku to wyjątkowo energetyczne, pełne energii, szczere i bardzo otwarte na świat osoby. Zodiakalne skorpiony mają swoje racje i lubią stawiać na swoim, nie sposób zmienić ich stanowisko. Fryzura, w której czują się najlepiej i również odzwierciedla ona ich charakter to cięcie pixie cut. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: