Joanna Opozda i Antek Królikowski, czyli historia miłosna jak z filmu. Niestety bez happy endu

Serwisy plotkarskie wręcz zalewają informacje o małżeństwie Joanny Opozdy oraz Antka Królikowskiego, a dokładniej o ich rzekomym rozstaniu. Choć oficjalnie żadne z nich nie potwierdziło końca związku, to wiele wskazuje na to, że ich relacja przeszła do historii. A jak ona się zaczęła?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Antek Królikowski i Joanna Opozda w romantycznym tańcu na swoim weselu

Związek tej pary był dla wszystkich niemałym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że nie o wiele wcześniej zakończył się jego ponad półtoraroczny związek z Katarzyną Dąbrowską. Ich relacja była pełna wzlotów i upadków, aby ostatecznie zakończyła się w 2021 roku na ślubnym kobiercu. Okazuje się, jednak że sielanka nie trwała długo, gdyż tuż po narodzinach ich syna świat obiegły informacje o ich rzekomym rozstaniu. 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Pierwsze pogłoski o związku pary pojawiły się już w 2020 roku

To zdjęcia paparazzi z imprezy urodzinowej dziennikarki muzycznej Gabi Drzewieckiej w 2020 roku wywołały prawdziwą falę spekulacji i komentarzy. Uwieczniono na nich czułości, jakimi wymieniali się Antek oraz Joanna, co sprawiło, że wszyscy zaczęli mówić o nowym związku Królikowskiego, choć w kilka tygodni wcześniej rozstał się on ze swoją dotychczasową partnerką. Żadne z nich nie chciało jednak komentować tej sprawy. 

Zmieniło się to z początkiem lipca, gdy afera w jednej z podwarszawskich restauracji, w której para wzięła udział, widniała na niemal wszystkich nagłówkach portali plotkarskich. Królikowski nazywał wtedy oficjalnie Opozdę swoją dziewczyną stając w jej obronie. Niedługo później w mediach społecznościowych opublikował pierwsze wspólne zdjęcie. 

 

Związek nie trwał długo, gdyż już w grudniu 2020 roku, aktorka poinformowała o rozstaniu: 

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy

Zaskakujący powrót. Opozda i Królikowski dali sobie drugą szansę na miłość 

Wiele osób zarzucało Królikowskiemu, że jest kobieciarzem i szybko zmienia partnerki. Okazało się jednak, że o serce Joanny postanowił zawalczyć. Paparazzi przyłapywali go często pod blokiem Joanny z okazałymi bukietami róż. Później pojawiły się informacje o ich wspólnym wyjeździe do Zakopanego, a następnie do Włoch. Oficjalnie nie potwierdzali, że do siebie wrócili. Stało się to jasne dopiero w czerwcu 2021 roku, kiedy to do mediów społecznościowych znowu zaczęli wstawiać wspólne fotografie. 

 

Szybki powrót i jeszcze szybszy ślub

Zaraz potem wszystko zadziało się już w błyskawicznym tempie. W lipcu 2021 roku do mediów przedostała się informacja, jakoby para planowała ślub i huczne wesele. Oczywiście Opozda i Królikowski nie skomentowali w żaden sposób tych doniesień, jednak 7 sierpnia 2021 roku okazało się, że były one prawdziwe. Pod kościołem św. Wojciecha w Warszawie zjawił się nie tylko tłum sławnych gości, ale także fotoreporterów. Wkrótce sami zakochani umieścili na Instagramie zdjęcia z uroczystości. 

 

Pojawiały się komentarze, które sugerowały, że decyzja o ślubie była spowodowana wyłącznie ciążą, w której miała być aktorka. Opozda i Królikowski stanowczo temu zaprzeczali, aby we wrześniu 2021 je jednak potwierdzić. Zmusiła ich do tego skomplikowana sytuacja rodzinna Joanny, która wydała wówczas oświadczenie

Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego

Rok 2022 okazał się dla obojga wielkim zaskoczeniem 

Pod koniec roku 2021 przynajmniej na profilu Opozdy coraz mniej zaczęło pojawiać się wspólnych zdjęć. Natomiast na profilu Antka Królikowskiego jeszcze w walentynki można było dostrzec zdjęcie żony. 

 

Kilka dni później poinformowali, że 22 lutego 2022 roku doczekali się synka Vincenta. Zaraz po tym zaczęły pojawiać się doniesienia o końcu ich małżeństwa. Według informacji podawanych przez portale plotkarskie powodem miała być niewierność Królikowskiego, a dokładniej zostawienie Opozdy dla innej kobiety. Szpital aktorka opuściła w towarzystwie mamy i brata. Niestety mąż nie odebrał żony i nowo narodzonego syna. Choć żadna ze stron oficjalnie nie potwierdziła końca związku, to wszystko wskazuje na to, że przeszedł on do historii. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: