Te znaki zodiaku to kłamczuszki! Bujna wyobraźnia może wpędzić ich w tarapaty

Niektóre znaki zodiaku mają skłonność do opowiadania fascynujących historii. Ich bujna wyobraźnia niestety - może prowadzić do zguby. Jeśli będzie im służyć do koloryzowania faktów, to szybko wpadną w tarapaty. Bez trudu rozpoznasz o kim jest mowa!

Znaki zodiaku mają szczególne znaczenie. Poszczególne z nich zazwyczaj posiadają charakterystyczne cechy, które wpływają na ich usposobienie. Ryby bywają wrażliwe i rozwinięte artystycznie. Lwy natomiast to zazwyczaj indywidualiści z silnym przywiązaniem do wartości rodzinnych. Są znaki, które mają skłonność do zapominalstwa, a są tacy, których cechuje niebywała wyobraźnia służąca do niecnych celów. Mowa o drobnych kłamstewkach, na których dają się złapać!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Ten znak zodiaku to kłamczuszek numer jeden! Panna lubi ubarwiać rzeczywistość 

Osoby spod znaku Panny to zazwyczaj umysły ścisłe. Inteligentne i kreatywne osiągają sukcesy w życiu i idą wyznaczoną przez siebie drogą. Lubią sprawiać wrażenie ekspertów w każdej dziedzinie, ale często mają rację, bowiem obdarzone są łatwością nabywania nowych umiejętności. Niestety, w sytuacji kiedy ich kompetencje zostają podważone, potrafią z łatwością przechylić szalę na własną stronę, nieco zabarwiając fakty. Wpływ na społeczeństwo sprawia, że wszyscy im wierzą i ich podziwiają. Lekkie naginanie rzeczywistości buduje ich autorytet. Niestety, kłamstwo ma krótkie nogi.

Ten znak zodiaku lubi wyrafinowane kłamstewka. Strzelec oszukuje... z humorem!

Strzelec bywa cichy, opanowany i rodzinny. Ma też ogromne poczucie humoru, które może przydać się przy drobnych kłamstewkach. Kiedy chce przemycić w rozmowie odrobinę nieprawdy... obraca to w żart. Pozostawia pole do interpretacji słuchaczom, którzy mogą uznać to za prawdę, lub żart. Tyczy się to jego przewinień, a także drobnych wpadek. Jeśli zapytasz go, kto stłukł kubek, odpowie, że kot, pies lub na przykład... gołąb stukający w parapet. Takie kłamstewka nie są szkodliwe, jednak do czasu.

Ryby lubią naginać prawdę, ale w towarzystwie. Ich niesamowite historie są legendarne

Ryby są wrażliwe i uchodzą również za szczere. Nierzadko to dusze towarzystwa, które wprost uwielbiają być w centrum uwagi. Właśnie to je gubi. Czasem chcą zyskać na popularności tak bardzo, że nieco ubarwiają rzeczywistość. Ponieważ to osoby twórcze i kreatywne - również ich wyobraźnia jest bujna. Przestawią kilka faktów w zdaniu, a wszyscy niemal noszą je na rękach. To niewinne kłamstewka, ale mogą być takie do czasu, aż kuzynka nagle nie spotka się z przyjaciółką, a przyjaciółka z sąsiadką i wspólnie nie dojdą do wniosku, że historia opowiadana przez Ryby należała tak naprawdę do pani z warzywniaka. Wtedy mogą zacząć się prawdziwe kłopoty. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl , kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: