Brat zdradził na ślubie sekret pana młodego. Wideo z przemówienia stało się hitem w sieci

Zwykle mowy wygłaszane przez świadków lub innych członków rodziny podczas wesela są źródłem wielu wzruszeń. Jednak nie zawsze tak jest, o czym na własnej skórze przekonała się pewna para. Otóż brat pana młodego postanowił podczas ślubu zdradzić jego sekret. Goście zrywali boki ze śmiechu, a para młoda zapewne miała ochotę zapaść się pod ziemię. Wideo tało się hitem na TikToku i ma już ponad 6 mln wyświetleń.

Więcej podobnych historii znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

TikTok to obecnie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam filmikami, które poruszają najróżniejsze tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy makijażowe, stylizacje, domowe triki czy przepisy. Niektóre osoby decydują się również publikować nagrania, na których opowiadają także różne historie ze swojego życia. Jedna z takich historii zrobiła ostatnio furorę w sieci.

https://www.tiktok.com/@blizzyy8 Wydała na fryzjera 800 złotych. Po wyjściu z salonu zalała się łzami. "Nie mogę w to uwierzyć"

Brat zdradził na ślubie sekret pana młodego. Aż trudno uwierzyć, co zdecydował się przypomnieć podczas swojej przemowy

Gary i Kirsty Currie z Perthshire w Szkocji wydali przyjęcie weselne, by wraz z najbliższymi świętować zawarcie przez nich małżeństwa. Zgodnie z tradycją drużba pana młodego, który był jednocześnie jego bratem, musiał wygłosić przemówienie. Jednak zamiast łez wzruszenia, jak to zwykle bywa, słowa brata pana młodego sprawiły, że goście płakali ze śmiechu.

Podczas przemowy, drużba postanowił wspomnieć sytuację sprzed lat, która miała miejsce podczas świąt Bożego Narodzenia, kiedy to zszedł na dół domu i zarobił od mamy policzek. Jak opowiadał, miała ona wówczas do niego pretensje o to, że sprowadza na noc do domu towarzystwo. On nie miał natomiast pojęcia, o co chodzi matce. - Co ty mówisz mamo? Siedzę sam w łóżku całą noc - relacjonował.

Okazało się jednak, że w rzeczywistości był to Gary, "złote dziecko", który spał w pokoju z kimś innym, a mianowicie z Kirsty. Derek opowiedział gościom, jak otworzył drzwi do pokoju brata, gdzie zastał przyszłą pannę młodą leżącą na łóżku "z nogami skierowanymi na za dziesięć druga". 

Pan młody krytykowany za strój Pan młody pod ostrzałem hejterów. Powód? Jego strój. "To brak szacunku"

Na opublikowanym w sieci nagraniu widać, że przemówienie rozbawiło do łez obecnych na przyjęciu gości. Młodzi na początku sprawiali wrażenie, jakby mieli ochotę zapaść się pod ziemię, jednak ostatecznie wykazali się ogromnym poczuciem humoru. Wideo stało się hitem w mediach społecznościowych, a na TikToku obejrzane zostało przez ponad 6 mln osób.

Źródło: dailystar.co.uk

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: