Biedronka rozdaje AGD kuchenne. Drugi produkt gratis. Podobne urządzenia znajdziesz w Pepco i Lidl

Kuchenne AGD i akcesoria, które zawsze przydadzą się w kuchni, dostępne będą w wybrane dni w ofercie sieci sklepów Biedronka w promocji "1+1 gratis". Takie okazje nie zdarzają się często, więc warto o nich wiedzieć i pamiętać. Podobny asortyment znajduje się również w sklepach Pepco i Lidl.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Każda pani lub pan domu uwielbiają doposażać swoje kuchnie tak, by niczego w nich nie brakowało. Okazje takie jak ta w Biedronce, kiedy drugi produkt otrzymujesz gratis to czas, kiedy warto zainwestować w ewentualne braki czy potrzeby. 

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor zdradza szczegóły programu "Nasz nowy dom"

Biedronka: promocja 1+1 gratis, na którą czekało wiele osób. Czas jej obowiązywania jest ograniczony

Promocja dotyczy poszczególnych artykułów i AGD kuchennego oraz szczotek i mopów. Akcja dotyczy posiadaczy karty lojalnościowej "Moja Biedronka", a produkty można mieszać dowolnie. Promocja będzie obowiązywać przez dwa dni, od 18 do 19 marca 2022 roku. Obowiązuje również limit produktów na jedną kartę, czyli maksymalnie możesz otrzymać 3 gratis, łącznie więc limit wynosi 6 akcesoriów.

akcesoria agd kuchenneakcesoria agd kuchenne biedronka

Miska i kubek z miarką - zestaw, którego skład wchodzi miska o poj. 6 l, pokrywka oraz kubek o poj. 0,25 l z miarką. Komplet nadaje się do mycia w zmywarce. Cena za zestaw to 19,99 zł.

akcesoria agd kuchenneakcesoria agd kuchenne biedronka

Patelnia 24 cm lub rondel 18 cm to propozycje dostępne w Biedronce o nieprzywierającej powłoce. Produkty przeznaczone są do używania w piekarniku (maks. temp. 180°C) i można je myć w zmywarce. Uniwersalne naczynia, które sprawdzą się do wszystkich typów kuchenek w tym indukcyjnych.

akcesoria agd kuchenneakcesoria agd kuchenne biedronka

Pepco: akcesoria do sprzątania i czyszczenia powierzchni

Szczotka do zamiatania - produkt wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu ma silikonową końcówkę i możliwość zawieszenia.

Ściereczki - dwie sztuki ściereczek wykonanych z plastiku pochodzącego z recyklingu, a ich cena to 6 zł.

Szczotka - egzemplarz wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu posiada silikonową końcówkę, którą można zawiesić. Do wyboru jest szczotka do mycia naczyń lub butelek, a cena wynosi 6 zł.

Szczotka do zamiatania z szufelką - produkt z długimi kijami wykonany jest z plastiku pochodzącego z recyklingu. Szczotka posiada silikonowe elementy i możliwość zawieszenia, a jej cena to 15 zł.

Szczotka zmiotka z szufelką - produkt wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu ma silikonowe elementy i możliwość zawieszenia. Cena tego egzemplarza to 15 zł.

akcesoria agd kuchenneakcesoria agd kuchenne lidl

Lidl: akcesoria, które mają sens i przydadzą się w każdym domu

Akcesoria wykonane z bambusa, silikonu oraz stali szlachetnej to kuchenne elementy, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. W zestawie znajduje się: łopatka do patelni, łyżka do odcedzania, łyżka, szpatułka do ciasta, pędzel, trzepaczka. Akcesoria są żaroodporne do maks. 200°C (z wyjątkiem trzepaczki). Cena za zestaw to 49,99 zł.

akcesoria agd kuchenneakcesoria agd kuchenne lidl

Lidl: dzbanek filtrujący do wody model Aluna. Zadbaj o czystość wody

Przyjazny dla środowiska, wygodny i korzystny cenowo to dzbanek z filtracją marki Brita. Model zapobiega tworzeniu się nalotu z kamienia w sprzęcie gospodarstwa domowego i zapewnia lepszy smak wody. Jego cena to 42,66 zł.

akcesoria agd kuchenneakcesoria agd kuchenne pepco

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: