Horoskop dzienny - 20 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 20 marca. Los nierzadko może być przewrotny. Przekonaj się, jak potoczą się zdarzenia w najbliższą niedzielę i bądź gotowa/gotowy na to, co Cię czeka.

Horoskop dzienny – Baran

Mimo trudnego czasu, odkryjesz w sobie zamiłowanie do czegoś zupełnie nowego. To sprawi Ci ogromną radość. Na chwilę zdołasz nawet zapomnieć o troskach i oddać się w pełni temu, co robisz. Nie bój się powiedzieć swojemu otoczeniu o tym, co Ci się spodobało. Na pewno inni to docenią.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Potrzebujesz zmian. I choć inni nie będą co do tego przekonani, zostaną zmuszeni do zaakceptowania Twojej nowej wizji świata. Przeprowadzisz prawdziwą rewolucję, której nie będzie tak łatwo zatrzymać. Pamiętaj jednak, że jak każdy, czasem potrzebujesz odpoczynku.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Nie będziesz potrafiła/potrafił usiedzieć na miejscu. Nie zainteresuje Cię nic w telewizji, nie zdołasz się też skupić na żadnej książce. Poczujesz potrzebę porozmawiania z kimś bliskim. Przedstaw mu swoje plany, poproś o radę, jeśli Ci na tym zależy. Nie obawiaj się niezrozumienia – to najgorsze, co możesz zrobić.

Yin Yang - co to jest? Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny – Rak

Niedziela zada kres Twojej beztrosce. Już dłużej nie będziesz mogła/mógł unikać odpowiedzialności za swoje czyny. Najwyższy czas stawić czoła prawdzie, niezależnie od tego, jak trudna by nie była. Nie możesz wiecznie chować głowy w piasek i liczyć, że inni wszystko za Ciebie załatwią. Weź się w garść i zawalcz o siebie.

Horoskop dzienny – Lew

Twoja rodzina będzie dziś miała wobec Ciebie ogromne wymagania. Niestety, nic na to nie poradzisz. Mało tego – zdecydujesz się poświęcić własne plany na rzecz realizacji ich celów. I chociaż będziesz z tego powodu nieszczęśliwa/nieszczęśliwy, nie sprzeciwisz się temu, że inni domownicy po prostu wykorzystają Twoją słabość.

Horoskop dzienny – Panna

Ostatnio bardzo dużo pracowałaś/pracowałeś. Może najwyższa pora potraktować niedzielę na poważnie i trochę się zrelaksować? Przestań choć na chwilę myśleć o obowiązkach i zajmij się tym, co naprawdę Cię cieszy. Jeśli masz ochotę, podejmij wyzwanie, z którym od dawna zwlekasz.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś czeka Cię ważne wyjście z domu. Znajdziesz się w nowym otoczeniu, gdzie szybko będziesz musiała/musiał się odnaleźć. Jeśli tylko zachowasz zimną krew, zdołasz prędko zjednać sobie serca swoich towarzyszy. Staniesz się duszą towarzystwa, choć nawet nie będziesz się o to bardzo starać.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pewna sytuacja sprawi, że przestaniesz się czuć bezpiecznie – nawet w swoim własnym domu. Z tego powodu przez cały dzień będziesz podminowana/podminowany i niespokojna/niespokojny. Mimo wsparcia bliskich, trudno Ci będzie odzyskać równowagę. Postaraj się wszystko przeanalizować i nie wyciągać pochopnych wniosków.

Horoskop dzienny – Strzelec

Ktoś udzieli Ci wielu rad, jednak to tak naprawdę okaże się jedynie zawoalowaną drwiną. Jeśli z nich skorzystasz, sama/sam zrobisz sobie krzywdę. Nie denerwuj się, tylko podejdź do wszystkiego na chłodno, rozsądnie. Porozmawiaj z kimś, komu ufasz i spróbuj zweryfikować sytuację.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Pewna osoba okaże się dla Ciebie bardzo niemiła, a nawet złośliwa. Nie będziesz potrafiła/potrafił zrozumieć, o co jej chodzi. W końcu okaże się, że ten ktoś bardzo Ci czegoś zazdrości. Jeśli będziesz miała/miał dość siły, spróbuj z tym kimś po prostu szczerze porozmawiać.

Horoskop dzienny – Wodnik

Od rana będzie Ci dopisywać humor. Mimo ostatnich problemów w związku, nagle zaczniesz się świetnie dogadywać ze swoją drugą połówką. Możliwe, że spotka Cię też bardzo przyjemna niespodzianka. Nie tego się spodziewałaś/spodziewałeś po tej niedzieli.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości. Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Ryby

Potrzebujesz ruchu. Masz już zdecydowanie dość siedzenia w czterech ścianach, dlatego też zdecydujesz się na długi spacer. Nie musisz iść sama/sam – pomyśl o towarzystwie kogoś bliskiego lub znajomego. Wszystko zależy od tego, czy kusi Cię samotność, czy raczej potrzebujesz kogoś w roli wsparcia.

Więcej o: