Ewelina Lisowska "przed operacjami plastycznymi i po". Fani: Przecież to takie dziwne

- Wiem, że takie zdjęcia kochacie najbardziej - napisała Ewelina Lisowska dzieląc się na Instagramie porównaniem dwóch zdjęć: "przed operacjami plastycznymi i po". - Grunt to mieć dystans - komentują internautki oraz internauci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Ewelina Lisowska swoją popularność zawdzięcza m.in. udziałowi w muzycznym talent show "X Factor". Choć od jej udziału w programie minęło już 10 lat, piosenkarka cały czas pozostaje obecna w show-biznesie. Ewelina aktywnie prowadzi również swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 281 tysięcy osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Na przestrzeni ostatnich lat piosenkarka przeszła wizualną metamorfozę i stanowi inspirację dla wielu swoich fanek.

Ewelina Lisowska "przed operacjami plastycznymi i po". Fani: Przecież to takie dziwne ze ludzie dorośleją

Ewelina Lisowska opublikowała na Instagramie zdjęcie typu "przed i po". Na pierwszej fotografii zapozowała w naturalnej wersji bez makijażu, natomiast na drugiej w pełnym make up'ie oraz wystylizowanych włosach.

Wiem, że takie zdjęcia kochacie najbardziej. Przed operacjami "plastycznymi" i po. Miłego dnia

- napisała żartobliwie.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

No tak, przecież to takie dziwne ze ludzie dorośleją i zmienia im się twarz , i że w wieku np. 30 lat nie wygląda się już tak samo, jak w wieku 18, już nie mówiąc o zmieniających się trendach w ubiorze i makijażu
Chciałabym tak wyglądać bez makijażu
Namaluj gwiazdkę pod okiem, załóż czarna perukę to wtedy ich zadowolisz
W każdej postaci jesteś piękna
Szacunek. Prawdziwa prawda, piękny makijaż i piękna Ty bez makijażu. Uwielbiam
Nie widzę żadnych śladów zabiegów chirurgicznych tylko wspaniale zrobiony makijaż na ślicznej twarzy!
Ha ha grunt to mieć dystans i to mi się podoba. Dla tych którzy nie wiedzą, że aparat też zmienia sporo w twarzy - nie czepiajcie się

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: