Wnuczek pokazał barek swojej babci. Internauci: "Myślałam, że to sklep"

Pewnie wielu z was u dziadków miało takie miejsce, gdzie zawsze były schowane słodycze. Jeden z użytkowników TikToka pokazał jakie skarby kryją się w barku jego babci. Nagranie szybko stało się viralem i do tej pory zostało obejrzane ponad milion razy!

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

TikTok stał się jedną z najpopularniejszych platform, gdzie użytkownicy codziennie publikują swoje filmy. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy jakieś nagranie wybije się na TikToku. Czasem najpopularniejsi TikTokerzy nie osiągają zawrotnych wyników, mimo że obserwują ich miliony ludzi z całego świata. Pewne natomiast jest, że filmik pewnego wnuczka z Polski bardzo spodobał się jego fanom. 

Zobacz wideo

Wnuczek pokazał barek swojej babci

Łukasz kryjący się pod nickiem "luxus__6" na swoim profilu opublikował filmik, który do tej pory obejrzano 1,3 mln razy. Mężczyzna pokazał na nim barek swojej babci, a także skarby, które kobieta w nim skrywa. W pierwszych sekundach nagrania Łukasz pokazuje siatkę wypakowaną po brzegi. Jak się później okazało, są w niej słodycze, które otrzymał od swojej babci. W pewnym momencie kobieta pyta wnuka: 

A tych nie lubisz? 

Na co mężczyzna odpowiedział: - "Nie tych nie". Babcia dopytywała o kolejne produkty czy znalazły się w jego siatce. Ostatecznie kobieta dorzuciła jeszcze jedną paczkę miętusów i podsumowała, że mężczyzna będzie miał na cały tydzień. Warto też zwrócić uwagę na porządek, jaki panuje w szafce. Wszystkie słodycze są posegregowane. Każdy produkt ma swoje miejsce. Nawet wybór lizaków jest większy niż w niejednym sklepie. 

Pod nagraniem pojawiło się prawie 6 tys. komentarzy. Internauci na początku myśleli, że nie jest to barek babci, a sklep, ale po przeczytaniu opisu wszystko stało się jasne. 

Nic lepszego dzisiaj nie zobaczę.
Najlepsza babcia świata, wzruszyłam się. Przytul proszę babcię ode mnie.
Kochany jesteś, że przyjmujesz od niej wszystko. Na pewno jej to daje mega szczęście ze cię zadowoliła.

Wiele osób poprosiło również mężczyznę o to, by dbał o swoją babcię, bo to prawdziwy skarb. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Więcej o: