Oto najczulsze znaki zodiaku. Romantyzm to ich drugie imię

Te znaki zodiaku potrzebują czułości oraz bliskości, ale same również obdarowują nimi swojego partnera. Według astrologii to właśnie ich uznaje się za najczulsze znaki zodiaku. Związek z nimi to nieustające pasmo romantycznych gestów, które uwielbiają okazywać drugiej połówce.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda jest gotowa na miłość?

Podobno data urodzenia może wiele powiedzieć o charakterze drugiej osoby. Choć oczywiście warto na to patrzeć z przymrużeniem oka. Niezwykła czułość przypisywana jest w szczególności tym trzem znakom zodiaku. Ich romantyczna dusza przekłada się na liczne czułe gesty, którymi obdarowują swojego partnera. O kim mowa? 

Lew - druga połówka jest dla niego najważniejsza

Sprawy uczuciowe są dla Lwów na pierwszym miejscu. Wszystkie drobne gesty tj. uścisk czy trzymanie za ręce to nic innego jak chęć okazania drugiej połówce bliskości. Ma w sobie duże pokłady troski i czułości, ale tego samego oczekuje od swojego partnera. Poświęcając Lwom swoją uwagę, odda nam on to z nawiązką, co jest przepisem na długi i szczęśliwy związek. 

Wagi wolą czyny niż słowa

To właśnie poprzez różnego rodzaju gesty osoby spod tego znaku wolą okazywać swoje uczucia. Według nich znaczą one znacznie więcej niż słowa. Miłosne liściki, czy karteczki na dzień dobry są dokładnie w ich stylu, ale bardziej wolą od tego wspólnie spędzony czas. Szybko się zakochują i od razu oddają całe swoje serce drugiej osobie. Czułość jest dla nich podstawą związku

Ryby swoją czułość okazują poprzez opiekę

Na pierwszy rzut oka Ryby w związkach mogą wydawać się nadopiekuńcze, ale to właśnie ich sposób na okazanie czułości. Dają z siebie wszystko, aby pokazać drugiej osobie, jak bardzo im na niej zależy. Romantyczne gesty są dla nich w związku bardzo istotne, dlatego starają się nimi jak najczęściej zaskakiwać ukochaną osobę. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: