Zrobiła brwi u znajomej tatuatorki. Efekt ją załamał. "Najgorsza decyzja w życiu"

Kierowanie się niską ceną lub znajomościami, zamiast kwalifikacjami i doświadczeniem w przypadku zabiegów estetycznych może skończyć się naprawdę źle. Przekonała się o tym Abigail, która powierzyła swoje brwi znajomej tatuatorce. Efekt? "Chciałabym mieć wehikuł czasu".

Więcej podobnych historii znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Tiktokowy sposób na kreskę na powiece

TikTok to jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie i prawdziwa kopalnia inspiracji. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi, dynamicznie zmontowanymi filmikami o najróżniejszej tematyce. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, domowe triki, przepisy, a nawet prywatne historie użytkowników. Niektóre z nich potrafią rozbawić do łez, inne natomiast powinny być nauczką dla innych. 

Wnuczek pokazał barek swojej babci. Internauci: 'Myślałam, że to sklep'Wnuczek pokazał barek swojej babci. Internauci: "Myślałam, że to sklep"

Zrobiła brwi u znajomej tatuatorki. Efekt ją załamał. Internautki: "To nie może być prawda"

Abigail prowadząca na TikToku profil pod nazwą @itsabigailbitchhhh podzieliła się nagraniem, na którym zaprezentowała efekt końcowy makijażu permanentnego brwi, który zrobiła u znajomej tatuatorki. Ostatecznie okazało się jednak, że brwi wytatuowane zostały w znacznie wyżej, niż naturalnie rosły włoski, co dało komiczny efekt. Ku przestrodze tiktokerka zdecydowała się jednak pokazać w sieci efekt nieudanej współpracy. Wideo stało się viralem w sieci i obejrzane zostało przez ponad 600 tys. osób.

Chciałabym mieć wehikuł czasu

- słyszymy w piosence podłożonej pod nagranie.

https://www.tiktok.com/@blizzyy8Wydała na fryzjera 800 złotych. Po wyjściu z salonu zalała się łzami. "Nie mogę w to uwierzyć"

Internautki nie mogły uwierzyć, że coś takiego zostało na stałe wytatuowane na twarzy Abigail. - To nie może być prawda - pisały do niej. W odpowiedzi tiktokerka udostępniła kolejny filmik, na którym pociera brwi pokazując, że niestety są one w taki sposób wytatuowane.

To była najgorsza decyzja w moim życiu

- podsumowała.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: