Hitowy zestaw z Ikei! Wszystko w najlepszym porządku, dzięki temu kompletowi. Podobne ma Lidl i Empik

Zaprowadź nowe porządki na wiosnę w swoim domu. Te zestawy od Ikea, Lidl i Empik pomogą Ci zorganizować przestrzeń i uporządkować panujący chaos. Komplety do przechowywania to idealny sposób, by wszystko miało swoje miejsce i problem szukania przestał istnieć.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Znasz to uczucie, kiedy w Twojej szufladzie, kosmetyczce panuje chaos, a Ty nie możesz niczego znaleźć? Jest na to prosty sposób. Organizacja przy pomocy modułowych zestawów. Komplety pomogą zachować nienaganny porządek i zorganizują wszystko tak, że problem długich poszukiwań przestanie istnieć. Oto zestawienie zestawów organizacyjnych.

Zobacz wideo Moda zrównoważona albo eco aware - czym jest? Jak zmienia się branża?

Empik: organizer modułowy do szuflady. Zadbaj o porządek

Niezwykle praktyczny organizer ułatwiający przechowywanie przedmiotów w szufladzie to produkt dostęny w sklepach Empik. Dzięki modułowej budowie (składa się z 8 elementów różnej wielkości) możesz je ułożyć w pożądany przez siebie sposób. Możliwość wykorzystania organizera jako poręczny schowek na drobiazgi. Wykonany jest z solidnego tworzywa sztucznego co zapewni długie i bezproblemowe użytkowanie. Świetnie sprawdzi się również jako organizer biurkowy lub na kosmetyki. Cena tego produktu to 26,90 zł.

organizerorganizer empik

Lidl: pudełko do przechowywania z opcją złożenia, który pomoże zachować porządek

Pudełko do przechowywania po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i jest dostępny w sklepach Lidl. Jest to  praktyczny pojemnik do szafy lub na półkę i ma uchwyty po obu stronach oraz okienko na etykietkę. Model jest wraz z pokrywą chroniącą przed kurzem i stabilizującą, wyjmowaną wkładką. Cena za zestaw to 44,99 zł.

organizerorganizer lidl

Ikea: zaprowadź nowe porządki, dzięki pudełkom z pokrywkami

Zestaw składający się z pięciu pudełek wraz z pokrywkami to propozycja na sprytną organizację od sklepów Ikea. Pomaga uporządkować biżuterię, przybory do makijażu czy buteleczki. Wymiary poszczególnych elementów to: 1 pudełko (24x20x9,5 cm, 3,8 l), 1 pudełko (22x7,8x9,5 cm, 1,2 l) i 3 pudełka (9,9x7,8x9,5 cm, 0,5 l). Cena za zestaw to 44,99 zł.

organizerorganizer ikea

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: