Te krótkie fryzury damskie 2022 są odważne i nowoczesne. Pasują do kobiet w każdym wieku

W Polsce zdecydowanie czuć już wiosenną atmosferę. Jest to taka pora roku, przy której bardzo często mamy chęć na zmiany i małe szaleństwa. Łatwo można to połączyć. Ta wiosenna fryzura czy jednak szalona fryzura pasuje kobietom w każdym wieku!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie jedna z nas wraz z nadejściem wiosny może poczuć nową chęć zmiany czegoś w sobie lub swoim otoczeniu. Jedną z dość często wybieranych opcji jest odświeżenie swojej fryzury. Mamy kilka ciekawych propozycji na wiosnę 2022. Można je nosić bez względu na wiek!

Zobacz wideo Katarzyna Figura "będzie się starzeć z godnością"? "Ciężko jest uzyskać siwe włosy"

Te krótkie fryzury damskie 2022 pasują kiedy masz siwe włosy jak i te blond!

Asymetryczne cięcia to jeden z hitów tej wiosny. Nadaje ono odmładzający efekt, a fryzury te dodatkowi świetnie sprawdzają się, gdy chcemy zmniejszyć widoczność naszej wyrazistej szczęki czy ukryć nasz owal twarzy. Celem tej fryzury, jest uzyskanie niesforności i jest nieco szalona.

 

Szalona fryzura, czyli włosy na jeżyka. Ten styl jest dla odważnych kobiet

Coraz więcej kobiet na świecie, a także w Polsce decyduje się na fryzurę na jeża. Prawdopodobnie jesteśmy świadkami zmieniających się kanonów piękna, a kobiety mają już dość patrzenia na wyidealizowane sztuczne piękności z bujnymi lokami. Fryzura na jeża to po prostu bardzo krótko ścięte włosy. Pozwalają one bardziej uwidocznić nasza biżuterie czy makijaż.

 

Najmodniejsza wiosenna fryzura. To musi być mullet hair

Już rok temu zauważyć można było wielki powrót fryzury "mullet hair". Jest ona krótka i nadaje mocnego wyrazu. Najbardziej charakteryzują ją pasma, które z tyłu są dłuższe a z przodu krótsze a włosy wycieniowane. Jest ona odpowiedni dla kobiet w każdym wieku, ponieważ odmładza, a pasma pozostawione na wysokości uszu świetnie podkreślają kontur twarzy.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: