Te krótkie fryzury damskie 2022 są odważne i nowoczesne. Pasują do kobiet w każdym wieku

W Polsce zdecydowanie czuć już wiosenną atmosferę. Jest to taka pora roku, przy której bardzo często mamy chęć na zmiany i małe szaleństwa. Łatwo można to połączyć. Ta wiosenna fryzura czy jednak szalona fryzura pasuje kobietom w każdym wieku!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie jedna z nas wraz z nadejściem wiosny może poczuć nową chęć zmiany czegoś w sobie lub swoim otoczeniu. Jedną z dość często wybieranych opcji jest odświeżenie swojej fryzury. Mamy kilka ciekawych propozycji na wiosnę 2022. Można je nosić bez względu na wiek!

Zobacz wideo Katarzyna Figura "będzie się starzeć z godnością"? "Ciężko jest uzyskać siwe włosy"

Edyta Herbuś Szukasz sukienki na imprezę? Postaw na seksowną czerwień jak Herbuś

Te krótkie fryzury damskie 2022 pasują kiedy masz siwe włosy jak i te blond!

Asymetryczne cięcia to jeden z hitów tej wiosny. Nadaje ono odmładzający efekt, a fryzury te dodatkowi świetnie sprawdzają się, gdy chcemy zmniejszyć widoczność naszej wyrazistej szczęki czy ukryć nasz owal twarzy. Celem tej fryzury, jest uzyskanie niesforności i jest nieco szalona.

 

Szalona fryzura, czyli włosy na jeżyka. Ten styl jest dla odważnych kobiet

Coraz więcej kobiet na świecie, a także w Polsce decyduje się na fryzurę na jeża. Prawdopodobnie jesteśmy świadkami zmieniających się kanonów piękna, a kobiety mają już dość patrzenia na wyidealizowane sztuczne piękności z bujnymi lokami. Fryzura na jeża to po prostu bardzo krótko ścięte włosy. Pozwalają one bardziej uwidocznić nasza biżuterie czy makijaż.

 

Te fryzury z grzywką będą hitem wiosny i lata 2022. Pasują każdej kobiecie bez względu na wiek Te fryzury z grzywką będą hitem wiosny i lata 2022

Najmodniejsza wiosenna fryzura. To musi być mullet hair

Już rok temu zauważyć można było wielki powrót fryzury "mullet hair". Jest ona krótka i nadaje mocnego wyrazu. Najbardziej charakteryzują ją pasma, które z tyłu są dłuższe a z przodu krótsze a włosy wycieniowane. Jest ona odpowiedni dla kobiet w każdym wieku, ponieważ odmładza, a pasma pozostawione na wysokości uszu świetnie podkreślają kontur twarzy.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: