Niesamowity filmik z wrocławskiego ZOO. Tak pingwin Boss świętował 25. urodziny

Urodziny to wyjątkowe święto nie tylko dla dzieci czy dorosłych, ale okazuje się, że również dla zwierząt. We wrocławskim zoo 25. urodziny świętował pingwin o imieniu Boss. Nagranie na TikToku z tego wydarzenia stało się hitem nie tylko ze względu na solenizanta, ale również opiekuna tych ptaków.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Coraz więcej przedsiębiorstw czy miejsc dobrze nam znanych zakłada swoje profile na TikToku. Do tego grona należy również wrocławskie zoo, które w sieci zebrało już prawie 160 tys. fanów. Niektóre z filmików stały się prawdziwymi viralami, a liczba ich wyświetleń sięga już miliona. Wielbiciele zwierząt z pewnością będą zachwyceni, kiedy obejrzą te nagrania. Ten profil pozwala również podejrzeć pracę wszystkich opiekunów zwierząt, która jak zobaczymy na nagraniu poniżej, jest naprawdę wyjątkowa. 

Zobacz wideo

Pingwin Boss kończy 25 lat 

Urodziny to wyjątkowe święto i pracownicy wrocławskiego zoo postanowili, że ich podopieczni również będą je świętować. Jeden z pingwinów o imieniu Boss właśnie skończył 25 lat. Jak dowiadujemy się z nagrania, jest to najstarszy pingwin z wrocławskiego zoo i jak jeden z opiekunów słusznie zauważył, tak naprawdę nie są to jego urodziny, tylko "wykluwiny", bo pingwiny się wykluwają. Na świat przyszedł w zoo w Wielkiej Brytanii, później mieszkał przez chwilę w Bristolu, aż w końcu znalazł się we Wrocławiu. 

Pies - szczeniak (zdjęcie ilustracyjne)Te psy domowe są najdroższe na świecie. Jak duże rosną?

Boss ma gniazdo z samicą o 11 lat młodszą o imieniu "Charpia", z którą doczekał się już trojga młodych. Jedno z nich wciąż żyje we wrocławskiej kolonii i ma na imię "Kamil". Według mężczyzny, który opowiada całą historię, syn Bossa jest do niego bardzo podobny. 

Nie obyło się również bez tortu, który składał się z dwudziestu pięciu ryb. Okazuje się jednak, że pingwin jest dość introwertyczny i nie był zainteresowany przysmakiem.  Zresztą zobaczcie sami, jak wyglądał "kinderbal Bossa".

Internauci zwrócili również uwagę na pracowników wrocławskiego zoo. Nie brakowało takich komentarzy: - "Jestem z Wrocławia i jak jestem w zoo, to widzę, jak ludzie się bawią ze zwierzętami". 

Pojawiły się również głosy, by w sieci pojawiało się znacznie więcej takich filmików. My również dołączamy się do tego apelu, bo jest to najsłodsze wideo, jakie dziś zobaczycie. 

Najdroższe rasy kotów na świecie. Tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na ich zakupNajdroższe rasy kotów na świecie. Tylko nieliczni mogą sobie na nie pozwolić

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj, a także na Kobieta.gazeta.pl.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: