Joanna Opozda prezentuje formę po ciąży. Fani: "Matka rakieta"

Joanna Opozda zaledwie miesiąc temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, synka Vincenta. - Założyłam spodnie sprzed ciąży - przyznała teraz aktorka pod opublikowanym przez siebie zdjęciem, które zachwyciło jej fanów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Opozda w ostatnich miesiącach znacząco ograniczyła aktywność w mediach społecznościowych. Aktorka, która zaledwie miesiąc temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, skupiła się na obowiązkach rodzicielskich, sporadycznie udostępniając w social mediach nowe relacje. Teraz jednak Opozda pochwaliła się w sieci nowym zdjęciem, które zachwyciło jej fanów.

Zobacz wideo

Joanna Opozda zachwyciła fanów i fanki: "sztos, jak milion dolarów"

W niedzielę świeżo upieczona mama postanowiła opublikować na Instagramie swoją aktualną fotografię. - Miłej niedzieli - napisała krótko pod zdjęciem, do którego zapozowała w efektownej czarnej stylizacji. Pod postem 33-latki błyskawicznie zaroiło się od komentarzy, komplementujących ją fanów.

Tak wyglądać po ciąży - szok. Jesteś prześliczna. Cudownego dnia
Pięknie Pani wygląda!
Piękna mama
Matka rakieta
Miesiąc po porodzie i wyglądasz jak byś w ogóle w ciąży nie była
Sztos, jak milion dolarów!

- pisali, będąc pod wyraźnym wrażeniem jej szybkiego powrotu do formy. - Dziękuję. Założyłam spodnie sprzed ciąży. Sama się zdziwiłam - przyznała aktorka, dziękując za wszystkie komplementy pod jej adresem.

 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: