David Beckham przekazał swój profil na IG lekarce z Charkowa. Ta pokazała poruszające sceny

Wojna w Ukrainie wciąż trwa. Wiele osób uciekło, by znaleźć bezpieczne miejsce dla siebie i swoich bliskich. Jednak spora część obywateli wciąż znajduje się w walczącej o swoją wolność ojczyźnie. Jedną z tych osób jest lekarka, która właśnie za pośrednictwem Instagrama Davida Beckhama pokazała, jak wygląda praca w bombardowanym Charkowie.

Więcej o obecnej sytuacji w Ukrainie przeczytacie na Gazeta.pl

David Beckham od lat cieszy się ogromną popularnością. Niektórzy śledzą jego social media, bo kiedy jeszcze grał zawodowo w piłkę nożną, był ich idolem, a inni są ciekawi, jak wygląda jego życie prywatne. Bez względu na to, kto, do jakiej grupy się zalicza ilość obserwujących na profilu Beckhama to ponad 71 mln. Były piłkarz Manchesteru United od lat udziela się charytatywnie i współpracuje z organizacją UNICEF. Teraz los Ukrainy również nie jest mu obojętny. Beckahm postanowił przekazać dostęp do swojego konta lekarce z Charkowa, Irinie, by ta pokazała światu, jak wygląda obecnie jej praca. Biorąc pod uwagę, że rosyjska propaganda trwa w najlepsze, taki filmik może również pomóc otworzyć oczy tym Rosjanom, którzy nie mają pojęcia, co tam się dzieje. 

Zobacz wideo

David Beckham zniknął z Instagrama w słusznej sprawie 

Niedawno na profilu Davida Beckhama pojawił się filmik, w którym ogłosił, że na chwilę znika z Instagrama. Jak się później okazało, były piłkarz zrobił to, by okazać wsparcie ukraińskiej działaczce i zachęcić fanów do wspierania UNICEF i takich osób jak Irina. 

Przekazuję dziś swój kanał Irinie, szefowej Regionalnego Centrum Perinatalnego w Charkowie w Ukrainie. Zobacz moje posty, by dowiedzieć się więcej o niesamowitej pracy Iriny i pracowników służby zdrowia takich jak ona, którzy ratują życie w Ukrainie. Proszę, wesprzyj UNICEF i osoby takie jak Irina, korzystając z linka, który zamieszczam.

- powiedział. 

Kobieta na Insta Story pokazała, jak obecnie wygląda jej praca w bombardowanym Charkowie. Na nagraniach widzimy noworodki, kobiety w ciąży, czy matki z dziećmi. Sytuacja jest naprawdę trudna, ale dzięki takim osobom jak Irina wielu osobom uda się przeżyć. To nagranie możecie zobaczyć poniżej. 

Zobacz wideo Lekarka pokazała, jak wygląda jej praca w bombardowanym Charkowie za pośrednictwem Instagrama Davida Beckhama

Mówi się, że David i Victoria Beckham również przekazali na pomoc Ukrainie około miliona funtów. 

Więcej o: