Pamiętacie Alinę Krawczyk z serialu "Miodowe lata"? Aktorka zmieniła się nie do poznania

Agnieszka Pilaszewska rolą Aliny Krawczyk w serialu "Miodowe lata" skradła serca widzek oraz widzów. Jednak od tamtego czasu minęło już 20 lat! Jak dziś wygląda? - Jak wino - czytamy pod zdjęciami publikowanymi na Instagramie przez aktorkę.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre bardzo się zmieniły

Agnieszka Pilaszewska to polska aktorka teatralna i filmowa, a także autorka scenariuszy. Choć aktorka ma na swoim koncie wiele różnych ról, to ogromną popularność oraz sympatię widzów zyskała wcielając się w Alinę Krawczyk w serialu "Miodowe lata", gdzie w latach 1998-2001 grała u boku Cezarego Żaka. W pewnym momencie aktorka podjęła jednak decyzję, by oddać się swojej drugiej pasji i zaczęła pisać scenariusze. Mało kto wie, że to właśnie jej dziełem są takie seriale, jak "Przepis na życie", "Sama słodycz" oraz "Ultraviolet". Od czasu pracy na planie "Miodowych lat" minęło 20 lat, nic więc dziwnego, że Agnieszka Pilaszewska zmieniła się w tym czasie.

Jako Alina Krawczyk w serialu "Miodowe lata" zyskała ogromną sympatię widzów. Jak dziś wygląda Agnieszka Pilaszewska?

Agnieszka Pilaszewska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 16,6 tysiąca internautek oraz internautów, z którymi aktorka dzieli się wybranymi momentami z życia zawodowego oraz prywatnego. Dzięki nowym fotografiom, wiele fanek oraz fanów może zobaczyć, jak obecnie wygląda aktorka. Trzeba przyznać, że mimo upływu lat, Agnieszka Pilaszewska wygląda po prostu świetnie. 

 

Pod publikowanymi przez Agnieszkę Pilaszewską zdjęciami oraz filmikami na Instagramie regularnie pojawiają się komentarze od zachwyconych jej wyglądem fanek oraz fanów:

Pięknie Pani wygląda
Przepiękna kobieta
Uwielbiam Pani urodę
Już pisałam nie raz. Marilyn Monroe
Podziwiam panią i kocham za wszystko od Miodowych lat
Piękna, uwielbiam Panią .W Miodowych oglądam codziennie wspaniała gra
Super Pani wyglada

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: