Pies Lewandowskich pochodzi z pseudohodowli? Fani oburzeni: Napędzacie krzywdę zwierząt

Nowy post Anny Lewandowskiej wzbudził niemałe emocje. Wszystko za sprawą szczeniaka, który jak się okazuje, stał się właśnie nowym członkiem rodziny znanej trenerki. Większość internautów nie jest jednak zachwyconych, a oburzonych, zarzucając Lewandowskim promowanie pseudohodowli.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Paulina Krupińska dostała reprymendę od Ani Lewandowskiej. Poszło o SMS-a

Anna i Robert Lewandowscy zaskoczyli swoich fanów, gdy na instagramowym profilu trenerki pojawiło się wspólne zdjęcie z najnowszym członkiem rodziny, a mianowicie szczeniakiem, któremu jak dowiadujemy się z treści posta nadali imię Bella. Nie wszystkich jednak zachwyciła decyzja podjęta przez znane małżeństwo. 

Kasia Cichopek pokazała się bez makijażu? 'No nie wyglądam najpiękniej' (zdjęcie ilustracyjne)Kasia Cichopek w modnej kurtce na wiosnę "niczym nastolatka"

Lewandowscy mają nowego psa. Szczeniak cavapoo wzbudził w sieci niemałe emocje

Klara w siódmym niebie, Laurka na razie z dystansem, Robert dalej rodzynkiem, Bella mocno zaciekawiona, a ja, hmm zastanawiam się, jak ustawić logistykę nowych obowiązków. Najważniejsze, że razem, że szczęśliwi, że w końcu w komplecie

Zdjęcie z takim dopiskiem znalazło się w mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej. Informacja o tym, że znane małżeństwo zdecydowało się na psiego towarzysza spotkało się z wieloma przychylnymi komentarzami. Znaczna część obserwatorów nie kryła jednak swojego oburzenia, zarzucając Lewandowskim promowanie pseudohodowli. Rasa cavapoo inaczej nazywana cavoodle jest bowiem skrzyżowaniem pudla miniaturowego lub średniego z cavalier king charles spanielem, czyli jest tzw. hybrydą. 

Mega słabo, że osoby z tak dużymi zasięgami promują pseudohodowle
Czyżby kolejni celebryci wspierali pseudohodowle? 
Tak, tak, nowy piesek hybryda z pseudohodowli... Napędzacie krzywdę zwierząt
Świecilibyście przykładem, że warto pomagać i adoptować, ale po co... 
 

O 170 zł taniej kupisz płaszcz wiosenny damski Mohito. Wyprzedaż na lekkie okrycia także w Wittchen i MoodoO 170 zł tańszy płaszcz wiosenny w Mohito. Wyprzedaż także w Moodo

Nowy pies Lewandowskich pochodzi z pseudohodowli? Tak wskazuje aktywistka Malwina Łapińska

Wpis Lewandowskiej wywołał w sieci poruszenie. Postanowiła się do niego odnieść aktywistka Malwina Łapińska, która na Instagramie prowadzi profil jako nie.pelnosprytna: 

Od początku roku już dwie celebrytki zostały skrytykowane za promowanie hybryd (to psy połączone z dwóch różnych ras, ostatnio bardzo modną jest cavapoo, czyli połączenie cavaliera z pudlem). Były to Julia Wieniawa i Monika Kociołek. Myślałam, że po tak dużym odzewie, po krytyce związanej z kupowaniem mieszanek ras, w końcu celebryci i celebrytki pójdą po rozum do głowy, ale nie. Teraz Anna Lewandowska i Robert Lewandowski też stwierdzili, że fajnie jest sobie kupić hybrydę i promować ją w sieci.

Łapińska zaznaczyła, że nowy pies Lewandowskich pochodzi dokładnie z tej samej pseudohodowli, co pies Julii Wieniawy: 

Fajnie, że 'hodowla', z której cavapoo ma Julia Wieniawa, udostępniła posty Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego z serduszkiem na swoim stories. Faktycznie - trudno było to sprawdzić. Macie nas za debili?
 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: