Walduś ze "Świata według Kiepskich" już tak nie wygląda! Tak zmienił się 47-letni Bartosz Żukowski

Charyzmatyczny bohater serialu "Świat według Kiepskich" zmienił się nie do poznania! Bartosz Żukowski, który przed laty wcielał się w rolę syna Ferdynanda Kiepskiego ma dziś 47 lat. Czym się obecnie zajmuje i jak wygląda? Oto kilka ciekawostek o ulubieńcu telewidzów.

Walduś, a tak naprawdę Waldemar kiepski, to postać znana chyba każdemu. Bohater kultowego już serialu był niesfornym synem Ferdynanda i Haliny. W jego rolę wcielał się Bartosz Żukowski od 1999 roku. Aktor rozpoczął swoją telewizyjną karierę już w 1992 roku w produkcji "Pierścionek z Orłem w Koronie". Później były role w filmach i serialach takich jak "Pożegnanie z Marią", "Nocne Graffiti", czy "Dom". Dziś aktor ma 47 lat i zmienił się nie do poznania! Przypominamy, co u niego słychać i jak teraz wygląda?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Nowe seriale na horyzoncie. W "Monarch" i "Magpie Murders" odkrywamy mroczne tajemnice [Popkultura odc. 103]

Walduś Kiepski - kogo tak naprawdę zagrał Bartosz Żukowski? Tą postać zna niemal każdy!

W źródłach czytamy, że Waldemar Kiepski, w serialu zwykle nazywany Waldusiem lub Cycem mieszkał ze swoją rodziną we Wrocławiu, a dokładniej na osiedlu Kosmonautów. To postać fikcyjna, która jest synem Haliny i Ferdynanda Kiepskich oraz bratem Marioli. W serialu znalazł swoją miłość - Jolantę, pieszczotliwie nazywaną "Pupcią". Ze swoją wybranką z USA wziął nawet ślub. Fani serialu pamiętają nie tylko jego żarty, czy przewinienia, ale i charakterystyczny głośny śmiech, który bawił telewidzów do łez.

 

Waldemar Kiepski, czyli Bartosz Żukowski.  Jak wygląda i czym zajmuje się aktor?

W 2022 roku Bartosz Żukowski ma już 47 lat. Zmienił się znacznie jego wizerunek, ponieważ aktor zapuścił włosy i zarost. Zmieniła się też jego sylwetka. Obecnie możemy podziwiać go np. na deskach teatru. Celebryta nie zrezygnował z gry aktorskiej. Najnowsza sztuka teatralna w której bierze udział nosi tytuł "The Strings, czyli sex, drugs i disco". 

 

Bartosz Żukowski  ma córkę! Co zmieniło się w jego życiu prywatnym?

Prywatnie Bartosz Żukowski jest ojcem swojej córki - Poli. Obecnie rozwodzi się już od kilku lat ze swoją byłą partnerką Ewą Coll. Para niestety nie może dojść do porozumienia, co hucznie relacjonują media. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: