Te znaki zodiaku to straszne gapy! Sprawdź, czy jesteś w gronie osób, którym łatwo zaliczyć wpadkę

Niektórzy mają większą lub mniejszą tendencję do pechowych sytuacji. Okazuje, że te trzy znaki zwykle znajdują się w tzw. odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie częściej niż inne. W życiu często mają pod górkę, a los nie zawsze im sprzyja. O kim mowa?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Niektórzy są wyjątkowo niezdarni i w towarzystwie uchodzą za typowe gapy. Każdy z nas zna chociaż jedną taką osobę lub sam nią jest. Okazuje się, że te znaki zodiaku mają większe skłonności do pechowych sytuacji, więc powinny być wyjątkowo ostrożne.

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - ryby

Kasia Cichopek pokazała się bez makijażu? 'No nie wyglądam najpiękniej' (zdjęcie ilustracyjne)Kasia Cichopek w modnej kurtce na wiosnę "niczym nastolatka"

Strzelec, zawsze znajdzie się w odpowiednim miejscu, żeby zaliczyć jakąś wpadkę

Zodiakalne Strzelce mają tendencję do psucia lub zrobienia sobie czegoś w każdym miejscu, nawet pozornie bezpiecznym. Każde przemieszczanie się po mieszkaniu to okazja, żeby nabawić się dodatkowych siniaków. Podczas codziennych czynności często kubek wyślizgnie im się z rąk, a podłoga zachlapie. 

Ryby chodzą z głową w chmurach. Te osoby to typowi marzyciele

Osoby spod tego znaku mają w zwyczaju myśleć o niebieskich migdałach i często chodzą oderwani od rzeczywistości. Zdarza im się zgubić coś lub wpaść przypadkowo na ulicy na jednego z przechodniów. Często sporo rzeczy wypada im z rąk, bez powodu. Ich niezdarność jest wyjątkowo urocza.

Waga stwarza wyjątkowo niezręczne i niefortunne sytuacje

Osoby spod tego znaku to gwiazdy wieczoru i każdego wyjścia. Zawsze podczas wyjątkowych sytuacji coś idzie nie po ich myśli, nagle wino wylewa się na ich ubranie albo kałuża ich ochlapie. Ich życie jest pełne niezręcznych sytuacji i niefortunnych wydarzeń, takich jak np. upadki.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: