Influencerka pokazała brzuch po ciąży trojaczej. "Sutki czują się jak dwa siniaki"

"Mam zaparcia, infekcje dróg moczowych, bóle pleców i brzucha" - przyznaje Michella Meier-Morsi, matka pięciorga dzieci, która w połowie stycznia przywitała na świecie trzech synów.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Michella Meier-Morsi to duńska instagramerka, która w połowie stycznia tego roku, powitała na świecie trzech synów. Matka pięciorga dzieci nie boi się tematów tabu i ze szczerością pokazuje w mediach społecznościowych prawdziwe - pozbawione lukru - oblicze macierzyństwa. "Mam zaparcia, infekcje dróg moczowych, bóle pleców i brzucha" - wymienia.

Zobacz wideo

Matka pięciorga dzieci szczerze o macierzyństwie

Meier-Morsi w przeciwieństwie do wielu innych użytkowniczek Instagrama, nie pokazuje tam jedynie pozytywnych aspektów swojego życia. Kobieta ze szczerością dzieli się tam także trudami macierzyństwa, a na jej profilu można znaleźć wiele fotografii pokazujących, jak ciąże wpłynęły na jej ciało. Matka pięciorga dzieci chce w ten sposób zachęcić kobiety do samoakceptacji, jak i zerwać z wyidealizowanym obrazem macierzyństwa promowanym w mediach społecznościowych.

Już podczas ciąży trojaczej Meier-Morsi publikowała tam zdjęcia swojego brzucha, który z czasem nabrał nietypowego, podłużnego kształtu. Ze szczerością przyznawała też, że utrudniał jej wykonywanie podstawowych czynności, jak chociażby chodzenie. Dzieliła się przy tym swoimi obawami dotyczącymi porodu, a od momentu przyjścia na świat swoich synów, relacjonuje z kolei, jak wygląda opieka nad pięciorgiem małych dzieci.

 

Katarzyna Figura skończyła 60 lat. Jak aktorka zmieniła się na przestrzeni lat? (zdjęcie ilustracyjne)Katarzyna Figura skończyła 60 lat. Jak aktorka zmieniła się na przestrzeni lat?

"Mam zaparcia, infekcje dróg moczowych, bóle pleców i brzucha. Sutki czują się jak dwa siniaki, tak jak moja szyja i ramiona są kompletnie zmiażdżone, gdy próbuję nakłonić trzech chłopców do karmienia piersią" - wyznała szczerze w jednym z postów.

Dziękuję, że otwarcie o tym mówisz
Dziękuję ci za ten wpis
Wielki szacunek

- pisały internautki, dziękując Meier-Morsi za przełamywanie tabu.

 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Wojna w Ukrainie. Jak pomagać najbardziej potrzebującym?Wojna w Ukrainie. Jak pomagać najbardziej potrzebującym? Oto najważniejsze informacje

Więcej o: