Stoliki kawowe za mniej niż 60 zł? Bestsellerowe modele Ikea, Jysk i Lidl pasują do każdego wystroju

W każdym domu zawsze przyda się stolik kawowy, który będzie idealny podczas popołudniowej przerwy na kawę. Okazuje się, że większość klasycznych i kultowych modeli kosztuje mniej niż 60 zł. Stoliki dostępne są w sklepach: Ikea, Jysk i Lidl.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Tego elementu ciężko, żeby zabrakło w naszym domu lub mieszkaniu. Wyjątkowo praktyczny stolik kawowy posłuży nie tylko w czasie przerwy na gorący napój. Najczęściej wybierane modele to te okrągłe, kwadratowe i prostokątne. Oto zestawienie uniwersalnych stolików, które wpasują się w każde wnętrze.

Zobacz wideo Las w słoiku, czyli wnętrzarski hit sezonu. Z tym mykiem bez problemu zrobisz go w domu

Jysk: stolik okrągły kawowy. Minimalizm i prostota z metalowym wykończeniem

Okrągły stolik wykonany z żelaza i stali to propozycja dostępna w sieci sklepów Jysk. Egzemplarz ten jest w kolorze fioletowym. Średnica wynosi 47 cm, zaś wysokość 51 cm. Blat jest ściągany, więc może również służyć jako taca. Cena tego modelu to 35 zł.

stolik kawowystolik kawowy jysk

Ikea: stolik Lack, który stał się flagowym produktem. Uniwersalny model

Stolik kawowy i nie tylko marki Ikea dostępny jest w 5 wersjach kolorystycznych. Konstrukcja tego stolika Lack sprawia, że można go łatwo wykorzystać do różnych potrzeb i dopasować do innych mebli w domu. Konstrukcja z papieru o strukturze plastra miodu zwiększa wytrzymałość stolika, a jednocześnie sprawia, że jest lekki. To ułatwia zabranie do domu, umieszczenie w dowolnym miejscu i przestawianie w całym domu. Cena tego modelu to 29,00 zł.

stolik kawowystolik kawowy ikea

Lidl: stolik kawowy z litego drewna. Jakość w dobrej cenie

Stolik wykonany z litego drewna to propozycja do każdego wnętrza dostępna w sieci sklepów Lidl. Nogi wykonane są z litego drewna bukowego. Stolik można stosować jako stolik kawowy, gazetnik czy miejsce na laptop. Model ma lakierowaną płytę stołową i posiada osłony filcowe, które chronią podłogi. Montaż jest wyjątkowo łatwy i nie wymaga użycia narzędzi. Cena tego egzemplarza to 59,90 zł.

stolik kawowystolik kawowy lidl

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: