Modne fryzury 2022 damskie. Półdługie hitowe cięcia idealne na wiosnę. Pasują kobiecie w każdym wieku

Nadeszła wiosna, która jest często impulsem dla kobiet do jakiejś zmiany. Bardzo często decyzja ta pada na włosy i ich odświeżenie. Te modne fryzury 2022 damskie to strzał dziesiątkę dla kobiet w każdym wieku. Są stylowe i podkreślają urodę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiosną wszystko budzi się do życia, a my dostajemy nowej energii do działania. Bardzo często pojawia się w głowie myśl, aby jakoś odświeżyć swój wygląd lub nasze otoczenie. Niektóre z nas stawiają na nowe elementy garderoby, porządki domowe a inne na nową fryzurę. Wybraliśmy dziś stylowe propozycje fryzur na wiosnę 2022.

Bob wciąż króluje: ta fryzura podkreśla naszą urodę

Bob pasuje do każdego kształtu twarzy i świetnie wygląda niemal na każdych pasmach, bez względu na kolor włosów. Jest to idealna fryzura zarówno gdy masz włosy proste, kręcone, cienkie, grube. W klasycznym bobie możemy zobaczyć wiele gwiazd Hollywood jak i tych polskich.

 

Włosy półdługie z grzywką to hit tej wiosny!

Bi-bob pokazuje nam, że w tym roku nie wszystko musi być rozwiane i miękkie. Ta fryzura, która jest jedną z odmian klasycznego boba, jest ścięta na równo i ma geometryczny kształt. Trzeba również powiedzieć, że zdecydowanie podkreśla rysy twarzy. Ten wyjątkowy efekt potęguje krótka grzywka z przedziałkiem na środku, która tworzy mocne, czyste linie zwracające wzrok na środek twarzy.

 

Modna fryzura damska 2022: postaw na włosy półdługie, kręcone

Ten rok zdecydowanie będzie obfitował w loki! Jeżeli twoje włosy naturalnie są kręcone, postaw w 2022 na długość do ramion. Loki nie będą obciążone nadmierną długością, a w związku z tym będą się dobrze układać. Jeśli twoje włosy są natomiast proste, możesz postawić na trwałą na grubych wałkach.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: