Katarzyna Cichopek przestała nosić obrączkę? Pokazała zdjęcie, które mówi samo za siebie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dają fanom kolejne sygnały o tym, że ich małżeństwo jest definitywnie skończone. Obydwoje nie noszą już obrączek. Cichopek zamiast symbolu miłości, zdecydowała się założyć pierścionek z kamieniem szlachetnym.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel to jedno z najpopularniejszych polskich małżeństw. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci - dwunastoletniego Adama i ośmioletnią Helenę. Niedawno ogłosili zakończenie swojego 17-letniego związku. Jeszcze wcześniej małżeństwo nie dawało żadnych sygnałów do tego, że przechodzą kryzys. Fani mieli nadzieję, że to chwilowa separacja, jednak w sieci pojawia się coraz więcej dowodów na to, że decyzja o rozstaniu jest ostateczna i prawdopodobnie nieodwracalna. 

Zobacz wideo Hakiel wyciąga Cichopek na imprezy. Co z dziećmi?

Katarzyna Cichopek nie nosi już obrączki? Reklamuje inny pierścionek

Katarzyna Cichopek powróciła do mediów społecznościowych po dłuższej nieobecności. Aktorka zamieściła na InstaStories fotografię, na której zaprezentowała pierścionek z kamieniem szlachetnym. Przy okazji zareklamowała własną markę biżuterii. Nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że pierścionek założony jest na prawej ręce. Można dostrzec, że Cichopek zdecydowała się zdjąć obrączkę.

Katarzyna Cichopek nie nosi obrączkiKatarzyna Cichopek nie nosi obrączki katarzynacichopek/Instagram

Ostatnio Marcin Hakiel również został zapytany o to, czy dalej nosi obrączkę. Tancerz odpowiedział na pytanie. Okazuje się, że obrączka z serdecznego palca powędrował na szyję tancerza. Marcin na co dzień nosi naszyjnik, przez który przewleczona jest jego ślubna obrączka, będąca symbolem trwałości małżeństwa

Dlaczego nosisz swoją obrączkę na szyi, skoro zdjąłeś z palca?

- zapytała internautka.

Już nie noszę obrączki

- odpowiedział.

InstaStories Marcin HakielInstaStories Marcin Hakiel Fot. @marcinhakiel

Karolina Szostak pochwaliła się nową fryzurą. Zaskoczyła zmianą koloru (zdjęcie ilustracyjne)Karolina Szostak pochwaliła się nową fryzurą. Zaskoczyła zmianą koloru. Pasuje jej?

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: