Odmładza się makijażem o kilkanaście lat i szokuje internautów: "To na pewno ta sama osoba?"

Na Instagramie oraz TikToku dzieli się makijażowymi metamorfozami, które nierzadko wprowadzają internautki oraz internautów w osłupienie. Wystarczy kilka ruchów pędzlem, by kobieta wizualnie odjęła sobie lat. - Makijaż nie jest nielegalny - mówi.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Tiktokowy sposób na kreskę na powiece

TikTok to obecnie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Nic jednak dziwnego, gdyż jest prawdziwą kopalnią inspiracji. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, porady, domowe triki, stylizacje, a także trendy makijażowe. To miejsce, gdzie swoim talentem pochwalić się może wiele osób, pokazując swoje niebywałe umiejętności. Wiele z nas zna potęgę makijażu, jednak niektóre osoby i tak potrafią zaskoczyć.

Jedna nosi rozmiar 44, druga 36. Przyjaciółki udowadniają, że liczby się nie liczą Jedna nosi rozmiar 44, druga 36. Przyjaciółki udowadniają, że liczby się nie liczą

Odmładza się makijażem o kilkanaście lat. Internauci: "To na pewno ta sama osoba?"

Prowadząca na Instagramie oraz TikToku profil pod nazwą @GemluvaBeauty zyskała w sieci ogromną popularność, publikując w sieci nagrania swoich makijażowych metamorfoz. Użytkowniczki i użytkownicy popularnej aplikacji wprost nie mogą się nadziwić się, że kobieta przy użyciu kilku kosmetyków oraz pędzli jest w stanie tak bardzo zmienić swój wygląd i wizualnie odjąć lat. 

Makijaż nie jest nielegalny, podkreślamy naszą urodę. Dlaczego więc nie czerpać z tego radości?

- mówi tiktokerka. 

Samantha Twist Panna młoda dała gościom surowe wytyczne. W sieci zawrzało: "Powinnaś za to zapłacić"

Pod publikowanymi przez nią na TikToku oraz Instagramie postami, często pojawia się wiele komentarzy od zaszokowanych jej metamorfozami internautek oraz internautów:

To na pewno ta sama osoba? 
Hejterzy i tak będą hejtować
Piękna w każdy sposób
Jesteś tak utalentowana
Pięknie! Znalazłam Cię na TikToku, uwielbiam Twoje treści!
OMG jesteś absolutną królową

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: