Agata Rubik pochwaliła się efektami diety oraz ćwiczeń. Ile kilogramów schudła?

- Przyszła wiosna, a ja jestem z siebie dumna - pisze Agata Rubik w poście, który opublikowała na swoim Instagramie. Żona Piotra Rubika zdradziła również, ile kilogramów zrzuciła od początku roku. - Spokojnie można brać przykład - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy przeszły ogromną metamorfozę i sporo schudły

Agata Rubik swoją naturalnością oraz dystansem sprawia, że liczba jej obserwatorek oraz obserwatorów stale. Aktualnie na Instagramie śledzi ją ponad 152 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. W ostatnim czasie żona Piotra Rubika dla wielu obserwujących ją kobiet stała się inspiracją oraz motywacją. Na początku roku postawiła sobie bowiem za cel powrót do wagi, w której czuje się najlepiej, a jej postępy śledziło wiele internautek.

Asia Opozda w szpitalu z synkiem. 'Tragicznie wyglądają polskie oddziały szpitalne dla dzieci'Synek Opozdy w szpitalu. "Tragicznie wyglądają polskie oddziały"

Agata Rubik pochwaliła się efektami diety oraz ćwiczeń. Internautki: "Wygląda Pani przepięknie"

Agata Rubik podzieliła się ostatnio na Instagramie postem, w którym krótko podsumowała swoje osiągnięcia założone na początku roku. Zdradziła m.in. ile kilogramów łącznie zrzuciła dzięki zdrowej diecie oraz regularnej aktywności. - Przyszła wiosna, a ja jestem z siebie dumna. Pomalutku realizuję sobie to, co zaplanowałam wraz z nadejściem nowego roku. Codziennie uczę się angielskiego i czytam. No i schudłam 6kg, nadal jedząc tylko to, co mi smakuje. W wielu sprawach odpuściłam. Przestałam przejmować się rzeczami bez znaczenia i tymi, na które nie mam wpływu oraz zabiegać o to, co nie jest tego warte. Wszystko inne niezmiennie doceniam - napisała.

 
Jakie to szczęście, że ja Cię poznałem w tym 2005... <3

- skomentował Piotr Rubik.

Pod postem pojawiło się również wiele innych komentarzy od internautek oraz internautów:

Klaudia Halejcio przystroiła swój dom na święta. Efekt? 'Przepych, kasa.' (zdjęcie ilustracyjne)Halejcio zachwyca płaskim brzuchem niecały rok po porodzie

Brawo Pani Agatko. Jest Pani niezwykle inspirującą osobą. Spokojnie można brać przykład
Wygląda Pani przepięknie
Pani Agatko brawo
Super! Nic tylko brać przykład
Jak zawsze mądrze i pozytywnie
Wyglądasz kwitnąco, brawo

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: