Ola Żebrowska w bieliźnie pokazała ciążowy brzuszek. Zborowska: "Szanuje za to tempo"

Aleksandra Żebrowska podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym zapozowała przed lustrem w bieliźnie odsłaniając swój ciążowy brzuszek. Post zrobił furorę wśród internautek. - Kapusta nie kapusta, ale jakie nogi - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Aleksandra Żebrowska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 250 tys. osób, z którymi chętnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Swoją naturalnością, ogromnym poczuciem humoru i dystansem do świata nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, co doskonale widać po stale rosnącej liczbie nowych obserwujących. Żona Michała Żebrowskiego porusza na swoi profilu wiele tematów, które są bliskie kobietom, m.in. tych związanych z macierzyństwem czy samoakceptacją, bez przekoloryzowanych kadrów, które nadal często można zobaczyć w social mediach. 

Aleksandra Żebrowska pokazała ciążowy brzuszek. "Zachwycająca naturalność"

Na początku lutego Ola Żebrowska podzieliła się na Instagramie radosną wiadomością, że wraz z mężem spodziewają się kolejnego dziecka. - Dwie kreski mimo szczepienia #toniecovid #tomichał - napisała żartobliwie pod zdjęciem. Teraz opublikowała na swoim profilu zdjęcie w bieliźnie, gdzie pokazała ciążowy brzuszek pozując przed lustrem.

Młoda kapusto #czytoty

- napisała.

 
Stara szanuje za to tempo po Felku bez kitu <3

- skomentowała Zosia Zborowska.

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy od internautek:

To nie kapusta #tomichał
Kapusta nie kapusta, ale jakie nogi jak szczypiorki!
Ola, te Twoje foty to szał, kochamy!
Nie wiem, czy bardziej szanuje, czy podziwiam. Ja nie wiem, jak odchować jedno
Jak zwykle zachwycasz!
Zachwycająca naturalność

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: