Niezwykły gest przyjaciół pana młodego. Nagranie z wesela porusza do łez. "To prawdziwa definicja przyjaźni i miłości"

Aktorka Viola Davis udostępniła na swoim profilu w mediach społecznościowych wzruszające nagranie z wesela. - To jest po prostu definicja przyjaźni i miłości - komentowali internauci, poruszeni gestem przyjaciół pana młodego.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Nagranie z pewnego wesela błyskawicznie stało się hitem sieci, udostępniła je także popularna aktorka Viola Davis, którą - tak jak i tysiące internautów z całego świata - ujął niezwykły gest przyjaciół pana młodego.

Zobacz wideo

Porusza się na wózku. Dzięki przyjaciołom zatańczył z żoną pierwszy taniec

Na poruszającym nagraniu możemy zobaczyć, jak panna młoda wstaje z kolan swojego poruszającego się na wózku męża, po to by już chwilę później, jego przyjaciele przywiązali swoje nogi do nóg jej wybranka, umożliwiając mu w ten sposób odtańczenie z żoną pierwszego tańca.

- Co za niesamowity film. Wszyscy możemy pomarzyć o tym, by mieć przyjaciół, którzy wspierają nas w ten sposób w prawdziwym życiu - napisała Davis pod poruszającym nagraniem całej czwórki, poruszającej się w takt muzyki.

 

Pod wpisem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy od równie wzruszonych internautów.

To jest prawdziwa definicja przyjaźni i miłości
Jak znaleźć tak wspaniałych ludzi?
Nie mogę przestać płakać
To takie piękne
Łzy same cisną się do oczu

- czytamy pod postem.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: