Wygląda jak nastolatka. "Podobam się mężczyznom do momentu, gdy mówię, ile mam lat"

TikTokerka znana pod pseudonimem "Princess April" skarży się na brak szczęścia w miłości. Choć przyznaje, że cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mężczyzn, ci mają wycofywać się, gdy tylko poznają jej prawdziwy wiek. Influencerka jest bowiem sporo starsza, niż na to wygląda. "Podobam im się do momentu, gdy mówię, ile mam lat" - przyznaje rozczarowana.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Agezim to termin, którym określa się zjawisko dyskryminacji ze względu na wiek. Dotychczas najczęściej mówiło się o nim w kontekście rynku pracy, wraz jednak z rozwojem social mediów i presji ciągle młodego wyglądu, rozprzestrzeniło się także na inne sfery naszego życia. O tym, jak bolesne jest to zjawisko, przekonała się jedna z Tiktokerek, która - jak twierdzi - właśnie z powodu ageizmu nie może znaleźć partnera.

Zobacz wideo

Mężczyźni odrzucają ją ze względu na wiek

"Podobam im się do momentu, gdy mówię, ile mam lat" - mówi o mężczyznach April, znana na TikToku, pod pseudonimem "księżniczka". Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie zamieszcza wiele swoich zdjęć czy zabawnych filmików z życia. I chociaż podkreśla, że cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony mężczyzn, ci mają szybko wycofywać sie z relacji, gdy tylko poznają jej prawdziwy wiek.

Kobieta, mimo że wygląda jak nastolatka, jest bowiem znacznie starsza. Jak wyznała w jednym z nagrań, urodziła się w 1978 roku, a więc ma... 44 lata.

To nie mężczyźni, tylko chłopcy. Wiek jest niczym, jeśli kobieta ma dobry charakter
To, co się liczy, to wnętrze

- pocieszają ją jednak komentujący, zawiedzeni postawą niektórych mężczyzn.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: