Te znaki zodiaku powinny nosić loki. Kręcone włosy pasują im jak mało komu. Ma to związek z ich charakterem

Kręcone czy proste? Z natury jesteśmy obdarzeni jednym albo drugim rodzajem włosów. Czasami jednak zdecydowanie lepiej czujemy się i prezentujemy w kręconych pasmach. Okazuje się, że jest to związane z posiadanym znakiem zodiaku i cechami charakteru.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Istnieje grono znaków zodiaku, które zdecydowanie powinny postawić na loki. Ta fryzura podkreśla nie tylko ich urodę, ale również charakter. O jakich znakach zodiaku mowa?

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - strzelec

Patrycja Kazadi Patrycja Kazadi "z pazurem". Jej ramoneska to hit sezonu!

Lew lubi się wyróżniać. Postaw na objętość

Osoby spod tego znaku są wyjątkowo otwarte i towarzyskie. Uwielbiają, gdy spojrzenia skierowane są wprost na nich. Właśnie burzą loków zwracają najwięcej uwagi i o to im właśnie chodzi. Najlepiej czują się w objętościowych fryzurach, które ciężko jest przeoczyć. Taka stylizacja włosów współgra z ich dominującym charakterem.

Waga preferuje delikatne i dziewczęce loki

Osoby spod tego znaku to wyjątkowe i romantyczne osoby, które uwielbiają kobiece upięcia. Najlepiej czują się z delikatnymi i subtelnymi lokami, które podkreślają ich romantyczną duszę. Do loków często wybierają dziewczęce dodatki, takie jak spinki czy opaski. Zodiakalne Wagi wiedzą jak podkreślić swój wdzięk.

Baran lubi szaleństwo nie tylko w życiu, ale również na głowie

Za osobami spod tego znaku ciężko nadążyć. Nic dziwnego, że do ich charakteru najlepiej pasują niesforne i kręcone kosmyki. W życiu stawiają na spontan i szaleństwo. Podobnie ze stylizacją włosów - uwielbiają jak się dużo dzieje. Kręcone włosy to ich znak rozpoznawczy.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: