Te znaki nie powinny się malować. Naturalna piękność to ich największy atut

Niektóre znaki zodiaku posiadają na tyle barwną osobowość, że nie potrzebują dodatkowych upiększeń. Efekt mógłby być przesadzony, a te osoby już z natury są piękne. Kto zalicza się do grona osób, które z powodzeniem mogłyby zrezygnować z makijażu?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Okazuje się, że znaki zodiaku i charakter mogą mieć wpływ na to jak postrzegają nas inni i czy dodatkowe upiększanie makijażem ma w ogóle w naszym przypadku sens. Istnieje grono osób, które obdarzone zostały pięknem niewymagającym dodatkowych dopracować w formie makijażu. O kim mowa?

Ta 'piękna stylówka' Katarzyny Cichopek robi furorę w internecie. Podobne połączenia w sklepie Zara i SinasyTa stylówka Katarzyny Cichopek jest idealna na wiosnę

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - waga

Rak to wyjątkowo barwna z natury osoba

Rak to zdecydowanie barwna postać, która swoim wdziękiem i urokiem czaruje innych. Naturalnie posiada czerwone rumieńce, gdyż często zawstydza się i kłopocze. Osoby spod tego znaku śmiało mogą zrezygnować z wykonywania makijażu, gdyż ich wrodzona delikatność jest ich ogromnym atutem.

Panna jest zdecydowana i konkretna, a mimika mówi wszystko

Zodiakalne Panny uwielbiają postawić na swoim i żyć według własnych zasad. Często wchodzą w dyskusje i zawzięcie się w niej udzielają. Ich mimika i wyraz twarzy jest wyjątkowo zarysowany i podkreślony, więc konturowanie jest dla nich zbędnym dodatkiem

Lew jest wyrazisty sam z siebie

Lwy uwielbiają być w centrum uwagi i skupiać na sobie wszelką uwagę. Ich charakter jest niezwykle mocny i dynamiczny. Zodiakalne Lwy nie potrzebują dodatkowych wyrazów do podkreślania swojej urody. Ich naturalność i spontaniczność to cechy, za które się je niezwykle ceni.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: