Wiosenna stylizacja Kasi Cichopek podzieliła fanów. "Niekorzystne" czy "Petarda"? Poszło o kolana!

Kasia Cichopek opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w wiosennej stylizacji. Aktorka zaprezentowała modne buty na wiosnę, stylową kurtkę przejściową i krótką spódnicę. W komentarzach nie brakowało komplementów, ale i słów krytyki.

Kasia Cichopek podzieliła fanów i wywołała niemałą burzę swoją stylizacją. Na Instagramie opublikowała post ze zdjęciem, a uwagę fanów zwrócił nie tylko sam strój, ale i... kolana aktorki. Niektórzy stwierdzili, żę nie powinna ich pokazywać. Zdaniem innych ten wiosenny look to prawdziwa "petarda". 

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kasia Cichopek tańczy na randce z mężem

Kasia Cichopek w stylizacji na wiosnę z krótką spódnicą, kurtką i kozakami

Kasia Cichopek w słoneczny, wiosenny dzień postawiła na stylizację w odcieniach brązu. Wybrała Wysokie kozaki, kurtkę o niebanalnym kroju i jeansową mini spódniczkę. Jako dodatek - dobrała niewielką torebkę listonoszkę z ozdobnymi nitami. Cały look dopełniła minimalistycznym makijażem i gładką fryzurą. 

 

Kasia Cichopek podzieliła fanów. Co nie spodobało się im w jej stylizacji?

Niestety, ten wiosenny look nie każdemu przypadł do gustu. Fanom nie spodobała się długość spódnicy aktorki i fakt, że odsłoniła nogi. Uwagę zwróciły dokładniej - kolana, które niektórzy uznali za nieestetyczne.

Niekorzystne zdjęcie i kolana
kościste kolana
Co jej się stało z kolanami

Niektórych fanów zachwycił strój aktorki. Jakie komplementy skierowano w jej stronę?

Na całe szczęście Kasia Cichopek może liczyć na wierne grono fanów, które zawsze ją wspiera i służy dobrym słowem. Obserwatorzy byli oczarowani jej odważnym lookiem i dali temu wyraz w komenatrzach:

Brak słów i ta figura, kreacja. Bogini Cichopek
Ale rakieta!
Stylówka petarda

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: