Piotr Rubik poddał się zabiegom upiększajacym. "Zafoliowany i gotowy do wysyłki"

Rozbawiona Agata Rubik zdradziła, że jej mąż zdecydował się na poprawienie urody. - Przyjechałam do kliniki po mojego męża, który miał tu dzisiaj zabiegi upiększające - wyznała ze śmiechem, pokazując wyraźnie zadowolonego z odbytej wizyty Piotra Rubika.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Piotr i Agata Rubikowie od lat tworzą jedno z najbardziej udanych małżeństw w polskim show-biznesie. I chociaż złośliwi nie wróżyli parze udanej przyszłości ze względu na dzielącą ich różnicę wieku, oni regularnie udowadniają, że wciąż łączy ich płomienne uczucie. Para jest bowiem bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie zamieszczają urywki ze swojego życia. Tym razem, podzielili się tam relacją z wizyty w... klinice medycyny estetycznej.

Zobacz wideo

Piotr Rubik zdecydował się na poprawienie urody

- Do odważnych świat należy. Idę się robić na bóstwo do mojej ulubionej kliniki - przyznał Piotr Rubik, który to właśnie zdecydował się poddać zabiegom upiększającym. - Zafoliowany i gotowy do wysyłki – zażartował następnie, pokazując fanom swoją owiniętą folią twarz. Nie zdradził jednak jakiemu zabiegowi konkretnie się poddał.

Kompozytor, jak zawsze, mógł przy tym liczyć na wsparcie swojej żony, która po zakończonych zabiegach, odebrała go z kliniki. - Przyjechałam do kliniki po mojego męża, który miał tu dzisiaj zabiegi upiększające - przyznała rozbawiona Rubik, pokazując wyraźnie zadowolonego z odbytej wizyty męża.

Piotr RubikPiotr Rubik https://www.instagram.com/agata_rubik

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: