Piotr Rubik poddał się zabiegom upiększajacym. "Zafoliowany i gotowy do wysyłki"

Rozbawiona Agata Rubik zdradziła, że jej mąż zdecydował się na poprawienie urody. - Przyjechałam do kliniki po mojego męża, który miał tu dzisiaj zabiegi upiększające - wyznała ze śmiechem, pokazując wyraźnie zadowolonego z odbytej wizyty Piotra Rubika.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Piotr i Agata Rubikowie od lat tworzą jedno z najbardziej udanych małżeństw w polskim show-biznesie. I chociaż złośliwi nie wróżyli parze udanej przyszłości ze względu na dzielącą ich różnicę wieku, oni regularnie udowadniają, że wciąż łączy ich płomienne uczucie. Para jest bowiem bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie zamieszczają urywki ze swojego życia. Tym razem, podzielili się tam relacją z wizyty w... klinice medycyny estetycznej.

Zobacz wideo

Piotr Rubik zdecydował się na poprawienie urody

- Do odważnych świat należy. Idę się robić na bóstwo do mojej ulubionej kliniki - przyznał Piotr Rubik, który to właśnie zdecydował się poddać zabiegom upiększającym. - Zafoliowany i gotowy do wysyłki – zażartował następnie, pokazując fanom swoją owiniętą folią twarz. Nie zdradził jednak jakiemu zabiegowi konkretnie się poddał.

Nałóż ten tani olejek z Rossmanna na brwi. Włoski będą rosły jak szaloneKiedyś o takich brwiach nikt by nawet nie pomyślał. Teraz to hit wśród kobiet

Kompozytor, jak zawsze, mógł przy tym liczyć na wsparcie swojej żony, która po zakończonych zabiegach, odebrała go z kliniki. - Przyjechałam do kliniki po mojego męża, który miał tu dzisiaj zabiegi upiększające - przyznała rozbawiona Rubik, pokazując wyraźnie zadowolonego z odbytej wizyty męża.

Piotr RubikPiotr Rubik https://www.instagram.com/agata_rubik

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Wojna w Ukrainie. Jak pomagać najbardziej potrzebującym?Wojna w Ukrainie. Jak pomagać najbardziej potrzebującym? Oto najważniejsze informacje

Więcej o: