Te dekoracje ogrodowe upiększą twój kwiatowy raj na wiosnę! Stylowe lampy i figurki z OBI i Pepco

Wiosna zawitała do ogrodów. Czas na wiosenne porządki, ale też dekoracje ogrodowe, aby teren wokół domu stał się jeszcze piękniejszy! Solary ogrodowe, a także figurki świetnie będą wyglądać w towarzystwie kwiatów. Oto propozycje z OBI, Pepco i Sinsay.

Dbanie o zielony teren i rozmaite gatunki roślin to zadanie dla ludzi cierpliwych z prawdziwym ogrodniczym zacięciem. Prawdziwi miłośnicy wiosennych ogródków mają w tym roku wiele powodów do radości. Słoneczna pogoda nadeszła wcześnie, a w trawie już można dojrzeć pierwsze kwiaty takie jak krokusy czy przebiśniegi. To także czas wiosennych porządków, aby przygotować kwiatowy raj po mroźnej zimie. Aby ogród był jeszcze piękniejszy, można wzbogacić do o specjalne dekoracje, czy lampy. Proponujemy ciekawe rozwiązania, które sprawią, że ogród będzie wyglądał jeszcze piękniej!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor

Lampy solary ogrodowe z OBI sprawią, że ogród będzie piękny również wieczorem

Lampy ogrodowe nie muszą być nudne. Ozdobne lampy - solary rozświetlą ogród wieczorami, tak aby nadal można było podziwiać różne gatunki roślin. Wieczorami wyglądają one również pięknie, ale w ciemności ciężko je dostrzec. Ozdobną lampę ogrodową solarną znaleźliśmy w OBI. Przypomina kamień, przez co znakomicie wpasuje się w roślinne otoczenie i nie będzie wyglądała nienaturalnie. Można wbić ją bezpośrednio w ziemię, a jej cena jest niska. Kosztuje 17,99 złotych.

LAMPA SOLARA OBILAMPA SOLARA OBI OBI

Anna Lewandowska Sweter Lewandowskiej za 1 tys. zł skradł serca fanów. Podobny za 79,90 zł

Figurki ogrodowe dawno przestały być synonimem obciachu. Spójrz na tą z Sinsay!

Popularne niegdyś ogrodowe krasnale mogą uchodzić już za niemodne. Mają swój urok, ale nie oszukujmy się - nadeszły nowe trendy, które są bardziej uniwersalne. W sklepach Sinsay można znaleźć wiele dekoracji do domu, ale i ogrodu. Figurka buddy w czarnym kolorze znakomicie będzie wyglądać nad oczkiem wodnym, na stoliku kawowym na tarasie, czy postawiona na dużym kamieniu wśród roślin. Cena dekoracyjnej figurki z Sinsay to 19,99 złotych za sztukę.

fugurka ogrodowa Sinsayfugurka ogrodowa Sinsay Sinsay

Kurtki przejściowe damskie: wyprzedaż na modele w najmodniejszych kolorach. Jedną z nich ma Katarzyna Glinka Kurtki przejściowe damskie. Wyprzedaż na modele w hitowym kolorze

Dekoracje ogrodowe to nie tylko lampy i figurki. Ten dodatek z Pepco to hit!

Ogród to nie tylko rośliny. Można rozwiesić tam między drzewami hamak, albo postawić huśtawkę z modnym kocem, czy poduszkami. Siedząc na huśtawce, można podziwiać przyrodę, czytać książkę albo napić się porannej kawy. W Pepco znajdziesz stylowe poduszki, które świetnie dopełnią wystrój. Proponujemy np. poduszkę w rustykalnym stylu i kolorze ecru za 60 złotych.

poduszka pepcopoduszka pepco Pepco

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: