Te fryzury damskie 2022 z rozdania Oskarów zrobiły największe wrażenie. Będą one królowały cały rok

Podczas tegorocznego rozdania Oskarów mogliśmy zobaczyć interesujące i modne kolory włosów 2022, a także fryzury i makijaże. Gwiazdy zdecydowanie wytaczają ścieżki stylu i mody. Dzięki temu możemy powiedzieć, jak będą czesać się panie w tym roku. Fryzury damskie 2022 prosto z czerwonego dywanu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Oskary jest to wyjątkowe wydarzenie, na które patrzy cały świat. Gwiazdy, które się tam pojawiają, chcą wyglądać jak najlepiej i najmodniej. Jest to moment, w którym zaczynają wytaczać się trendy na cały rok. Przedstawimy dziś fryzury prosto z czerwonego dywanu, które zdecydowanie będą nosić panie w 2022 roku.

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo obcinany przez swoją partnerkę. Niecodzienna zmiana fryzury

Marcelina Zawadzka "Olśniewająca" sukienka Zawadzkiej. Wiemy, gdzie ją kupić

Zoe Kravitz i jej krótka grzywka

W nadchodzącym sezonie królować będzie krótka grzywka, nazywana również "baby bang". Grzywka będzie przyciągać wzrok do czoła i uwypuklać oczy. Można łączyć ją zarówno z włosami dlugimi jak i krótkimi a pasuje prawie każdemu. Właśnie w takiej fryzurze na Oskarach mogliśmy zobaczyć Zoe Kravitz.

 

Marlee Martin i jej półdługie falowane włosy

Na ulicach pojawiają się coraz częściej fryzury falowane lub kręcone ostrzyżone na long boba. Jeśli więc twoje włosy kręcą się lub falują naturalnie, to możesz przestać używać prostownicy. Wystarczy, że podkreślisz skręt odrobiną pianki. Jedną z takich fryzur pokazała na rozdaniu Oskarów Marlee Martin.

 

Kosztuje tylko 2 zł, a działa jak botox na włosy! Zastosuj go i podziwiaj spektakularne efekty Kosztuje tylko 2 zł, a działa jak botox na włosy!

Jada Pinkett Smith i jej krótkie włosy. Jest to propozycja dla odważnych kobiet

Krótko ścięte włosy, to modna fryzura dla odważnych kobiet. Jeśli znudziły ci się już długie fryzury, to postaw właśnie na takie cięcie. Ta fryzura diametralnie zmieni twoją twarz. Warto też podkreślić, że pozwala ona przyciągnąć uwagę np. na nasz makijaż czy dodatki. Właśnie w takich włosach pokazała się, podczas 94. ceremonii wręczenia Oscarów Jada Pinkett Smith.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: