Meghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys? "Wydają się prowadzić oddzielne życia"

Jak donosi zagraniczna prasa, Meghan Markle i książę Harry zmagają się z poważnym kryzysem w związku. - Czasami wydają się prowadzić oddzielne życia - mówi informator, cytowany przez magazyn "New Idea".

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Książę Harry i Meghan Markle wraz z końcem marca 2020 roku przestali pełnić obowiązki członków rodziny królewskiej na rzecz wyprowadzki do Stanów Zjednoczonych, gdzie zapragnęli prowadzić nieco bardziej prywatne życie z dala od blasku fleszy i presji, związanej ze służbą koronie. Jak donosi jednak zagraniczna prasa, związek pary ma przechodzić przez poważny kryzys.

Zobacz wideo

Kryzys w związku Meghan i Harry'ego? 

Pierwsze doniesienia o problemach w związku Meghan i Harry'ego pojawiły się już jesienią ubiegłego roku. Jak donosiły wtedy zagraniczne tabloidy, książę Harry miał bowiem żałować decyzji o opuszczeniu Wielkiej Brytanii. I, jak donosi teraz magazyn "New Idea", książę ma coraz bardziej oddalać się od żony.

Will Smith uderzył na scenie prowadzącego. Poszło o wygląd jego żony Jady Will Smith uderzył na scenie prowadzącego. Poszło o wygląd jego żony Jady

- Przyjęcie nawyków i dostosowanie się do stylu życia żony nie okazało się tak proste, jak się wydawało. W małżeństwie Harry’ego i Meghan pojawia się coraz więcej różnic - twierdzi informator.

- Często widuję go jeżdżącego na rowerze lub spacerującego samotnie z psem. Meghan jest rzadko widywana i prawie nigdy z mężem, kiedy wybiera się na małe zakupy - relacjonował. - Harry i Meghan wydają się czasami prowadzić oddzielne życia - przyznał. 

Myślicie, że coś rzeczywiście jest na rzeczy?

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: