Co to jest kosmogram? Oblicz swój indywidualny horoskop i odnajdź życiową ścieżkę

Zgodnie z astrologią do każdego znaku zodiaku możemy przypisać pewne cechy charakteru. Są one zazwyczaj jednak dość ogólne i nie zawsze odnajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Doskonałą alternatywą będzie kosmogram, czyli indywidualny i precyzyjny horoskop.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wrażliwość to wada czy zaleta? Julia Żugaj o swoim charakterze

Chcesz poznać swoje naturalne predyspozycje i dominujące cechy charakteru? Zdradzić je może tzw. kosmogram. Ten rodzaj horoskopu to graficzna ilustracja naszej struktury emocjonalnej, fizycznej oraz psychicznej, którego największa zaleta to fakt, że jest indywidualnie dopasowany

Kosmogram - co to takiego? 

Jest to spersonalizowany horoskop astrologiczny, który dopasowany jest do nas na podstawie czasu oraz miejsca urodzenia. Kosmogram interpretuje układ planet, który miał miejsce w chwili naszych narodzin. Dlatego uważa się, że dzięki niemu jesteśmy w stanie nie tylko poznać samego siebie, ale i naszą życiową ścieżkę. Nie poznamy przy wykorzystaniu kosmogramu przyszłości, ale możemy określić swoje naturalne predyspozycje oraz najistotniejsze dla nas dziedziny życia. 

Jakie jeszcze informacje pokazuje nam dobry kosmogram urodzeniowy? 

Kosmogram może okazać się pomocny dla osób, które chciałyby lepiej zrozumieć siebie oraz niektóre wydarzenia, które mają miejsce w naszym życiu. Jest on nam w stanie bowiem pokazać: 

  • zalety naszego charakteru, 
  • wady, nad którymi warto pracować, 
  • schematy naszego działania, 
  • sposoby radzenia sobie w sytuacjach trudnych, 
  • talenty, które możemy wykorzystać w życiu zawodowym. 

Potrzebne są cztery elementy, aby wykonać kosmogram. Oblicz go sama lub skorzystaj z profesjonalnej pomocy

Imię, data oraz godzina urodzenia i miejsce urodzenia są danymi niezbędnymi do obliczenia kosmogramu. Jeśli zależy nam na rzetelnej i profesjonalnej interpretacji, to powinniśmy znaleźć sprawdzonego i doświadczonego astrologa. Koszt takiej usługi waha się zazwyczaj w okolicach 300-500 zł. Osoby, które z dystansem podchodzą do takich tematów, a chciałyby z ciekawości sprawdzić swój indywidualny horoskop, mogą skorzystać z kalkulatorów dostępnych na wielu stronach internetowych. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: