Nowa fryzura Skrzyneckiej odejmuje kilkanaście lat. Ta propozycja jest idealna nie tylko dla pań po 50-tce

Katarzyna Skrzynecka pokazała się w nowej i stylowej fryzurze. Ta propozycja będzie idealna dla pań po 50-tce, ponieważ odejmuje nawet kilkanaście lat! Mamy też inne ciekawe propozycje.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Czasem nie potrzebujemy drogich operacji plastycznych czy botoksu, aby odjąć sobie lat. Okazuje się, że dobrze dobrana fryzura w zupełności wystarczy. Przekonała się o tym Katarzyna Skrzynecka, która w ostatnim czasie pokazała się w nowej fryzurze.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Nowa fryzura Skrzyneckiej odejmuje kilkanaście lat

W swoim ostatnim wpisie na Instagramie Katarzyna Skrzynecka pokazała się w wiosennej odsłonie. Mowa tu dokładnie o jej odświeżonej fryzurze. Jeszcze do niedawna włosy Kasi sięgały za ramiona, jednak teraz są dużo krótsze. Gwiazda tym zabiegiem zdecydowanie odjęła sobie lat. Fani licznie komentują jej wygląd:

Uwielbiam na Panią patrzeć. Piękna kobieta, piękne wnętrze
Najpiękniejsza
Piękna fryzurka o makijażu nie wspomnę
Ale z Pani fajna kobitka i do tego piękna
Śliczna Pani jest i uwielbiam Panią w tych krótszych, wyprostowanych włosach
 

Modne fryzury 2022 damskie półdługie dla pań po 50-tce

Long bob to fryzura, którą w ostatnim czasie zafundowała sobie Katarzyna Skrzynecka28254961. Włosy te są nieco dłuższe niż w wersji klasycznej, a swoją długością sięgać mogą nawet ramion. Jest ona idealna dla kobiet, które preferują dłuższe fryzury, a jednocześnie cenią sobie łatwość ich układania. Dodatkowo jak widać, powyżej zdecydowanie potrafi odjąć lat.

 

Modne fryzury: ta propozycja będzie idealna dla pań po 50-tce

Rok 2022 zdecydowanie obrodził i będzie obfitował w loki różnej maści! Jeżeli twoje włosy naturalnie są kręcone, postaw w tym roku na długość do ramion. Loki przy takiej fryzurze nie będą obciążone nadmierną długością i będą się dobrze układać. Jeśli twoje włosy są natomiast proste, możesz postawić na trwałą na grubych wałkach. Takie włosy zdecydowanie odejmują lat!

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: