Te znaki zodiaku to pechowcy! Muszą uważać, aby nie wpaść w tarapaty, bo los nie zawsze im sprzyja

Te znaki zodiaku nie mają zapisanego w gwiazdach "farta". Na szczęście muszą sobie zapracować, ponieważ z natury to straszni pechowcy! Nie dla nich są loterie z nagrodami i sukcesy, które są dziełem przypadku. Przy odrobinie wysiłku jednak, bez trudu osiągną samodzielnie to, o czym marzą.

Są takie znaki zodiaku, które myślą że wszystko idzie nie po ich myśli. Niestety, mogą mieć rację. Niektórym osobom ciężej jest osiągnąć sukces, zwłaszcza że co chwila spotykają je niepowodzenia. Przypalony garnek, zgubiony bilet autobusowy, złamany paznokieć i samochód w deszczowy dzień który rozchlapuje błoto wprost na twoje nowe spodnie - to tylko niektóre przykłady. Brzmi znajomo? Sprawdź, czy jesteś w gronie najbardziej pechowych znaków zodiaku! Oto trzy z nich.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć! Wybierz serwis

Ryby mają skłonność do pakowania się w kłopoty. Są zbyt ufne i nieostrożne!

Ryby bywają bardzo wrażliwe, ale też kreatywne i nieco "zakręcone". Przez swoje roztargnienie potrafią wpakować się w niemałe kłopoty. Mają pecha do znajomości - przez swoją ufność bywa, że trafiają na osoby, które chcą jedynie coś zyskać ich kosztem. Pech towarzyszy im też przy codziennych czynnościach. Mając głowę w chmurach, zapominają o czajniku na gazie, czy włączonym żelazku.

Bliźnięta mają sto pomysłów na minutę, ale co drugi może przynieść im pecha!

Bliźnięta bywają bardzo towarzyskie i pomysłowe. Niestety, nie zastanawiają się nad swoimi pomysłami wystarczająco długo, co bywa ryzykowne. Samodzielnie zbudowana rakieta kosmiczna niekoniecznie będzie latać, a kolekcjonowanie paragonów bez uwzględnienia faktu, że zblakną, również może okazać się stratą czasu. Bliźnięta bywają porywcze, ale pech jest zawsze o krok. Trzeba być czujnym. 

Strzelec musi mieć wszystko zaplanowane, w przeciwnym razie czeka go pech

Masz jechać w ważną podróż, a akurat tego dnia zepsuł ci się samochód? Dla Strzelca to normalna sprawa. Nic dziwnego, że nauczył się planować coś z wyprzedzeniem. Doskonale wie, że jeśli tego nie zrobi - pech zaraz go doścignie. Tym znakom zodiaku nie w głowie "spontany". Nieoczekiwane zdarzenia mogą wydarzyć się w każdej chwili. Dotyczą szczególnie sfery zawodowej i ich hobby.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: