Joanna Koroniewska szczerze o relacjach z teściową: "Nie wtrąca się do niczego"

Joanna Koroniewska postanowiła ostatnio poodpowiadać na pytania swoich fanek oraz fanów. W udostępnionym przez aktorkę okienku na Instagramie pojawiło się m.in. pytanie o to, jak układa się jej relacja z Katarzyną Dowbor. O stereotypowym konflikcie synowej z teściową nie ma nawet mowy.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Piotr Rubik mówi do teściowej po imieniu. Jakie mają relacje?

Joanna Koroniewska jest niewątpliwie jedną z bardziej aktywnych polskich aktorek na Instagramie. Na swoim profilu zgromadziła już ponad 644 tysiące obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Na swoim profilu aktorka porusza zarówno lekkie, lifestyle'owe tematy, jak i te poważniejesze, wykorzystując swoje zasięgi w słusznej sprawie. Nie da się ukryć, że to właśnie szczerość, dystans do siebie i świata, a także ogromne poczucie humoru aktorki sprawia, że zaskarbia sobie sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, zyskując tym samym koleje obserwatorki oraz obserwatorów.

Anna Lewandowska (zdjęcie ilustracyjne) "Boski outfit" Lewandowskiej zachwyca! "Marynarka jest mega"

Joanna Koroniewska opowiedziała o relacjach z teściową: Nie można sobie wymarzyć lepszej

Joanna Koroniewska zorganizowała na swoim Instagramie Q&A, by poodpowiadać na pytania swoich fanek i fanów. - Dzień dobry. Dajcie jakieś pytanka. Dawno ich tu nie było - napisała w udostępnionym do zadawania pytań okienku. Wśród pytań pojawiły się m.in. te dotyczące używanych przez aktorkę kosmetyków, humoru, snu, a także relacji z mamą Macieja Dowbora.

Jakie ma pani stosunki z teściową?

- zapytała jedna z osób.

Nie można sobie wymarzyć lepszej teściowej. @katarzyna_dowbor_official NIE WTRĄCA się do niczego. I nie jest stronnicza. Stara się być pośrodku NAS, czyli mnie i Maćka. Niestety z racji tego, że wciąż jest w pracy, mało mamy wspólnego czasu, ale mam nadzieję, że to się w końcu zmieni!

- odpowiedziała Joanna Koroniewska.

Joanna Koroniewska szczerze o relacjach z teściowąJoanna Koroniewska szczerze o relacjach z teściową https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

***
Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: