Fryzury z grzywką? Ta Marceliny Zawadzkiej jest idealna na wiosnę. Nadaje lekkości i wyszczupla twarz

Cieniowana grzywka świetnie będzie wyglądać przy gładkich, długich włosach, a dodatkowo wyszczupla twarz. W ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć ten wiosenny i lekki hit wśród fryzur u Marceliny Zawadzkiej. Fani nie oszczędzają jej komplementów. Przedstawiamy najlepsze fryzury z grzywką.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiele kobiet na wiosnę lubi coś w sobie odświeżyć. Czasem decyzja pada na nowe paznokcie, ubrania, buty i czasem są to nowe fryzury. Na tę ostatnią opcję postawiła też Marcelina Zawadzka, która w swoim ostatnim wpisie pokazała się w stylowej cieniowanej na boki grzywce. Fani są zachwyceni.

Zobacz wideo Margaret ścięła włosy i pofarbowała na rudo. Podzieliła się nagraniami z wizyty u fryzjera

Grzywka Marceliny Zawadzkiej jest idealna na wiosnę

Fani Marceliny Zawadzkiej są zachwyceni jej grzywką. Gwiazda ścięła ją tym razem na boki, co dodała całości lekkości, a dodatkowo ten sposób cięcia wyszczupla twarz. Zdecydowanie nowe cięcie pasuje Marcelinie. Tak samo uważają jej fani, którzy licznie komentują jej nowy wpis na Instagramie, na którym pokazała się w nowej fryzurze.

Ale piękna fryzurkaa
Pięknie Ci w tej grzywce
Pięknie pani wygląda
 

Fryzury z grzywką są hitem tej wiosny. Ta cieniowana na boki dodaje lekkości i wyszczupla twarz

Fryzury z grzywką na boki pozwalają wymodelować rysy twarzy i nadają się zarówno dla pań o twarzy okrągłej, jak i dla kobiet o twarzy kwadratowej czy trójkątnej. Warto jednak wiedzieć, że posiadaczki włosów cienkich powinny z niej zrezygnować. Każde pasmo jest bowiem w takim wypadku ważne, a pasma przeznaczone na grzywkę odejmują fryzurze gęstości. Tego rodzaju grzywkę można dobrać do włosów kręconych, jak i prostych, pofalowanych, a także karbowanych.

 

Fryzury z grzywką: to będzie drugi hit wiosny. Krótka grzywka pojawia się coraz częściej u gwiazd

W nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim często zauważalnym elementem fryzur będzie krótka grzywka. Nazywana jest ona również "baby bang". Grzywka będzie przyciągać wzrok do czoła i uwypuklać oczy. Można łączyć ją zarówno z włosami dlugimi jak i krótkimi a pasuje prawie każdemu.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: