Do kogo podobna jest księżniczka Charlotte? Porównanie zdjęć podzieliło internautów

Księżniczka Charlotte to córka drugiego w kolejce do brytyjskiego tronu księcia Williama oraz księżnej Kate. Jest podobno jednym z ulubionych prawnucząt królowej Elżbiety II, a wiele osób twierdzi, że dziewczynka wyglądem bardzo przypomina swoją prababcię z dzieciństwa. W sieci pojawiło się jednak zdjęcie, które pokazuje jej podobieństwo do innej osoby. Zdania internautów są jednak na ten temat bardzo podzielone.

Więcej o rodzinie królewskiej przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dlaczego George nosi tylko krótkie spodnie? "Dziwne" zachowania rodziny królewskiej

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Cambridge, właśnie tak zwracają się do niej podczas oficjalnych uroczystości. Niemal siedmioletnia Charlotte Elizabeth Diana, jest środkowym dzieckiem księcia Williama oraz księżnej Kate i ich jedyną córką, obok księcia George'a i księcia Louisa. Jej pierwsze imię nawiązuje do księcia Karola, drugie natomiast nadano jej na cześć prababci, a trzecie odziedziczyła po babci. Podobno księżniczka Charlotte jest jednym z bardziej temperamentnych dzieci księżnej Kate i księcia Williama.

To mała dziewczynka, która wie, czego chce. Będzie niezłym numerem, kiedy będzie starsza! Już teraz lubi dyktować swojemu rodzeństwu, co mają robić i nie podoba się jej, gdy któryś z braci się jej sprzeciwia

- powiedział kiedyś anonimowy informator w rozmowie z "Woman’s Day". 

Do kogo podobna jest księżniczka Charlotte? Porównanie zdjęć na Instagramie podzieliło internautów

Patrząc na księżniczkę Charlotte, wiele osób dostrzega łudzące podobieństwo do królowej Elżbiety II z dzieciństwa. Inni twierdzą natomiast, że córka księcia Williama i księżnej Kate bardzo przypomina siostrę monarchini, księżniczkę Małgorzatę, gdy ta była w podobnym wieku. Jakiś czas temu w sieci pojawiło się natomiast porównanie dwóch zdjęć, które pokazuje, że księżniczka Charlotte jest również bardzo podobna do Lady Diany

 

Pod opublikowanym na Instagramie postem pojawiło się wiele komentarzy internautek oraz internautów. Zdania są jednak podzielone. Część osób zauważa bowiem podobieństwo dziewczynki do nieżyjącej już babci, reszta uważa jednak, że Charlotte najbardziej przypomina królową Elżbietę II:

Zupełnie jak jej babcia Diana
Wygląda znacznie bardziej jak królowa, kiedy była w jej wieku
Widzę podobieństwo, Charlotte wygląda bardzo podobnie do Williama, a on bardzo przypomina swoją mamę, więc ma to sens
Nie, wygląda dokładnie jak królowa
Ten sam uśmiech

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: