Anna Mucha pozbyła się cellulitu w 21 dni. Jej sposób stosują też inne gwiazdy

Wiele kobiet zmaga się z cellulitem. Do tego grona zalicza się również Anna Mucha, która niedawno nie tylko zdradziła, że rozpoczęła tę walkę, ale także pochwaliła się swoim sposobem. Okazuje się, że ten trik stosuje wiele gwiazd.

Więcej o gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl

Cellulit to przypadłość, która dotyczy wielu osób. Warto podkreślić, że nie tylko kobiety się z tym zmagają, ale również zdarza się, że pomarańczową skórkę mają mężczyźni. W sieci i drogeriach można znaleźć mnóstwo produktów, czy ćwiczeń, które miałyby pomóc w tej nierównej walce. Okazuje się, że Anna Mucha poradziła sobie już w zaledwie 21 dni, czym pochwaliła się na swoim Instagramie. 

Zobacz wideo

Anna Mucha ma sposób na cellulit 

Aktorka od lat zachwyca swoją urodą. Przez wielu nazywana jest "seksbombą" polskiego kina. Pomimo tego, że ma 41 lat, wygląda świetnie. Anna Mucha nie kryje się z tym, że lubi dbać o swoje ciało, ale nie jest fanką medycyny estetycznej. W zamian za to stawia na domowe sposoby, które jak widać, przynoszą efekty. W jednej z instagramowych relacji Anna Mucha poruszyła temat swoich nóg. - "Porozmawiajmy o moich nogach. Kocham swoje nogi, mam dwie, mam zdrowe, mam silne i prowadzą mnie tam, gdzie chcę. Uwielbiam swoje nogi" - zaczęła swoją relację na Insta Story. 

W dalszej części swojej wypowiedzi opowiedziała o tym jak udało jej się wygrać walkę z niechcianym cellulitem. 

Codzienna pielęgnacja to jest coś, co jest niezwykle istotne w dbaniu o siebie. Olejek do masażu używam pod prysznicem. Mam też bańkę, która ma zasysać powietrze. Zasysam i przelatuje w stronę serca. Już po tygodniu, dwóch widać różnicę. W 21 dni pozbywamy się cellulitu. 

- wyjaśniła Mucha. 

 

Wiele gwiazd tak jak aktorka stosuje zabieg z bańką. Do tego grona zaliczyć możemy, chociażby Olę Nowak, Maję Bohosiewicz czy Natalia Siwiec. 

Naturalna Anna Mucha 

Gwiazda od dłuższego czasu w swoich social mediach pokazuje swoje naturalne oblicze. Fani są zachwyceni. W czasach, gdzie większość osób stara się upiększyć i schować za filtrami, ona publikuje zdjęcia bez makijażu czy z siwymi kosmykami. Nie da się ukryć, że aktorka jest piękną kobietą czy to kiedy ma na sobie najlepsze kreacje od polskich projektantów i pozuje na czerwonym dywanie, czy kiedy pokazuje backstage przygotowań. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: