Te znaki zodiaku to najgorsze żony. Wszystko wiąże się z pewnymi cechami charakteru

Każda kobieta ma cechy, które są bardziej lub mniej pożądane przez mężczyzn. Astrologowie uważają, że to właśnie znak zodiaku może wpłynąć na to, czy kobieta jest idealną kandydatką na żonę. Małżeństwo z niektórymi kobietami może być nie lada wyzwaniem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Chcesz, aby Twój wybranek był najlepszym przyjacielem, kochankiem i matką w jednym? Każdy z nas ma cechy, które mogą przeszkadzać w relacjach damsko-męskich. Według astrologii to właśnie znaki zodiaku i ich charakter wpływają na powodzenie małżeństwa. Jakich znaków należy unikać wśród kandydatek na żonę?

Małgorzata Kożuchowska"Boska" kamizelka Małgorzaty Kożuchowskiej. "Wow, ale pięknie"

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - waga

Lwy uważają małżeństwo za okres pozbawiony wrażeń

Ekscytacja związana z małżeństwem i związkami szybko się u zodiakalnych Lwów wyczerpuje. Nie lubią, gdy wszystko staje się nudne. Są jak najbardziej za zabawą, podnieceniem i miłością. Ale kiedy w małżeństwie pojawiają się kłótnie, problemy, wycofują się.

Bliźnięta często zmieniają zdanie i ciężko za nimi nadążyć

Mają tendencję do bycia bardzo kapryśnymi. Bliźnięta bardzo szybko zmieniają swoje decyzje, więc bycie z jedną osobą przez całe życie nie jest dla nich realną opcją. Uwielbiają, gdy ktoś za nimi goni, ponieważ są tym podekscytowane. Ale prędzej czy później się nudzą.

Skorpion unika zobowiązań i ceni sobie wolność

Tak bardzo boją się związać z kimś, że będą nawet unikać wchodzenia w związki, aby nie złamać sobie serca. Uwielbiają być samotne, ponieważ to najbardziej pasuje do ich wolnej osobowości. Prawdopodobnie Skorpiony mają najmniejsze szanse na zawarcie związku małżeńskiego.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina. 

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: